Euro
9.6828
0%
Dolar
8.0754
0.06%
Altın
458.04
1.71%
Borsa
1.41
0.07%
Bitcoin
507.182
-1.26%
14ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 14 C

  'Survivor' dedikoduları

  Heyecanla süren 'Survivor Ünlüler - Gönüllüler' yarışında, dedikodular gruplaşmalara neden oldu
  • 19.04.2013 - 11:02
  'Survivor' dedikoduları

   Survivor dedikoduları #1

  "Survivor Ünlüler Gönüller"de heyecan giderek artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta ilk kaybını veren 'Ünlüler Takımı'nda dengeler değişti.

  NAZENİN'İN AÇIKLAMALARI FİTİLİ ATEŞLEDİ

  Larissa'yla SMS'e kalan ve elenerek adaya veda eden Nazenin'in son açıklamaları adada görünmeyen bir çok gerçeği ortaya sererken büyük bir kavganın da fitilini ateşledi. Adadaki diğer kızların daha önce tartışma yaşadığı Irmak Atuk'tan yana olduğunu ve kendisini göndermek için kulis yaptıklarını söyleyen Nazenin'i Irmak Atuk yolcu etmek için ayağa kalkmadı ve olaylar daha da büyüdü. Elendikten sonra Nazenin, Irmak Atuk için "Olaylara kin ve nefretle bakan biriyle tanıştığım için pişman değilim” dedi. 

   Survivor dedikoduları #2

  ERHAN İNTİKAM YEMİNİ ETTİ

  Erhan ise Nazen'in elendikten sonra adada intikam yemini etti. Erhan yaptığı açıklamada, "Burada hiç aklımın ucundan geçmeyen kulis varmış. Ben kimi yazacağımın vicdani sıkıntısını yaşarken meğer kızlar kulis yapmışlar. 'Sen Nazenin'i SMS'lerde yersin' diyerek, artık ne mantıkla yapmışlarsa, Larissa'yi SMS'e çıkartmışlar. Aslında öyle birşey yokmuş. Beni adada ilk kandıran Larissa olduğu için her konseye katılışımda Larissa'yı yazacağım" dedi. Normalde çok iyi anlaşan ve şimdiye kadar hiç kavga etmeyen ünlüleri bu olay dağıttı. Kızlar ve erkekler gruplaşırken Erhan arada kaldı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir