Euro
9.7835
0.46%
Dolar
8.1047
0.2%
Altın
461.01
0.1%
Borsa
1.366
-0.8%
Bitcoin
448.300
-4.56%
14ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 14 C

  Tanem Sivar'dan Acun Ilıcalı itirafı

  TV dünyasına adımını ilk Acun Ilıcalı'yla atan Tanem Sivar, eski patronu hakkında çok önemli bir itirafta bulundu.
  • 25.04.2013 - 13:57
  Tanem Sivar'dan Acun Ilıcalı itirafı

  Tanem Sivar dan Acun Ilıcalı itirafı #1

  Cine5 ekranlarında Esin Övet ve Savaş Özbey'in sunduğu "İsmi Lazım Değil" programının konuğu güzel sunucu Tanem Sivar'dı. Televizyon dünyasının masaya yatırıldığı programda Tanem Sivar da kendisiyle ilgili merak edilenleri cevapladı.

  "UMUTSUZ EV KADINLARI SETİNDE SORUN YAŞAMADIM"

  Esin Övet'in Umutsuz Ev Kadınları setinde diğer oyuncularla sorun yaşadığı yönünde çıkan haberleri sorması üzerine Tanem Sivar "Hiç sorun yaşamadım. Beni en çok destekleyen Ceyda Düvenci'ydi. Böyle haberler çıkınca o da ben de çok üzüldüm. Niyetim ve çalışkanlığımı görünce bana çok destek oldu, kendisine bayılıyorum ve hayranım. Songül Öden de dünya tatlısı. İnanılmaz destek oldu. Kedi yavrularımızdan ikisi onda. Yönetmen ve yapımcımla da hala konuşuruz, hiçbir sorun yaşamadık." diyerek cevap verdi.

  "ACUN 'YARIN GEL' DESE KOŞA KOŞA GİDERİM"

  Televizyon dünyasına ilk adımını ünlü yapımcı Acun Ilıcalı ile attığı için çok şanslı olduğunu söyleyen Tanem Sivar "Yurtdışında televizyon üzerine eğitim aldım. Türkiye'ye dönünce Acun'la tanıştım. 6 sene boyunca onunla çalıştım. Acun'la çalışmak büyük bir tecrübe. Hiç hakkını ödeyemem. Acun'un yanında olmak ikinci üniversitedir. Şimdi de bir sıkıntı olduğunda Acun'un fikrini alırım. Acun yarın gel dese koşa koşa giderim." dedi.

  Acun'la uzun yıllar birlikte çalışmasının ardından ekranlarda kendi kanatlarıyla uçması ile ilgili Sivar "Pişman değilim, ama henüz bilmiyorum. Acun da çok destekledi. Şansal bey bana iş teklifinde bulununca, cesaretlendirmek istedi. 'Benim zamanında aldığım kararı ve cesareti göstermelisin. Yoksa istediğin noktaya gelemezsin. Hep yanımdaki yan sunucu olursun. Karar ver' dedi. Ekranda tek başıma olmamı Acun istemişti, beni de heveslendirdi. 'Ne olursa olsun kapımız hep sana açık' dedi. Belki de bunu duymak beni cesaretlendirdi." dedi.

  Sivar, "Kendi kanatlarımla uçmam konusunda Acun beni cesaretlendirse de ben her zaman onun yanındaki yan sunucu olmaktan büyük keyif duyarım." diyerek Acun Ilıcalı'nın hayatında önemli bir yeri olduğunun altını çizdi.

  "FORMAT DEĞİŞTİ, İÇİME SİNMEDİ"

  Savaş Özbey'in "Burcu Esmersoy'la yaptığınız programda ne oldu?" sorusu üzerine Tanem Sivar "O proje yola çıkıldığında tek kişilik bir projeydi. Proje bana sunulduğu zamanki formatla son hali çok farklıydı. O konsept benlik bir program değildi aslında. Çok değişik bir proje olacaktı, ama çok farklı bir proje oldu. Burcu başarıyla sunuyor, yakışıyor ona program. Çok eğlenceli çok keyifliydi. Bu formatı izlediğiniz zaman tek kişilik bir proje olduğunu görüyorsunuz. Ben de artık olmasam noktasına geldim. Ekranda birlikteyken güzel bir denge oturttuk diye düşünüyorum. Ama programın formatı sadece sırayla anons yapmaya dönünce, tek kişi zaten bunu çok güzel yapabilir dedik. İki kişi fazla ve anlamsız duruyordu." diyerek cevap verdi. Tanem Sivar yeni projelerle ekranlarda yer almaya hazırlandığını da söyledi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir