Petrol
91.56
-0.26%
Euro
18.4638
-0.45%
Dolar
18.5759
0.03%
Altın
1.021
-0.87%
Borsa
3462
0.00%
Bitcoin
376.540
0.87%
15ºC
İstanbul
Çok bulutlu 15 C

  Tarkan çişim geldi gafından sonra mesleği bırakacaktı

  Ünlü organizatör Ahmet San, yakından tanıdığı bir çok ünlü hakkında çok özel açıklamalarda bulundu.
  • 17.03.2012 - 17:01
  Tarkan çişim geldi gafından sonra mesleği bırakacaktı

  Tarkan çişim geldi gafından sonra mesleği bırakacaktı #1

  CINE5 ekranlarında Yasemin Bozkurt'un sunduğu "Bir Demet Yasemin'e katılan Madonna, Metallica gibi dünya starlarını Türkiye'ye getiren starların menajeri Ahmet San, ünlüler dünyası ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı...

  TARKAN, "ÇİŞİM GELDİ GAFINDAN" SONRA ALMANYA'YA DÖNECEKTİ

  Yasemin Bozkurt'un sorularını cevaplayan Ahmet San; Tarkan'la ilgili bir bilinmeyeni de canlı yayında anlattı. Tarkan'ın ilk görüşmelerinde, büyük bir bunalım ve yıkım içinde olduğunu söyleyen Ahmet San ünlü starla bu zor bir döneminde çalışmaya başlamış. Tarkan'ın, yıllar önce yeni yeni parladığı dönemlerde, bir güzellik yarışmasındaki "çişim geldi" diyerek yaptığı ünlü gafından sonra, çok utandığını ve yıkıldığını hatta her şeyi bırakıp ailesinin yanına, Almanya'ya gitmeyi bile düşündüğünü söyleyen Ahmet San, ünlü sanatçıyı ikna etmek için çok uğraşmış. Tarkan'la bu günlerde bir araya gelen ünlü menajer, 10 saat dil dökerek ünlü sanatçıyı bu kararından vazgeçirmiş.

  GÜLBEN ERGEN, ZIRHIM VAR DİYE GÜVENMEMELİ....

  Ahmet San, son günlerde medyada çok konuşulan Gülben Ergen haberini de yorumladı. Her sanatçının dönem dönem kriz içine girebileceğini söyleyen San, "Sanatçılar alkışlandığı dönemde doğru zırhlanabilirse tüm oklar geri döner.Gülben çok değerli bir sanatçı, ekip çalışmasına önem verir. Daha önce de bu tür şeyleri aştılar. Zaman içinde zırhlar dökülüyor, zırhım var diye ben oldum dememek lazım ben tamamım denmemeli. Her zaman kamuoyunda gerçekçi olmalı kimseyi ilgilendirmez der keser atarsın" şeklimde yorumladı.

  BİR ÇOK ÜNLÜYE KIRGINIM

  Tarkan, Sezen Aksu, Mustafa Sandal, Kenan Doğulu gibi birçok ünlü ismin menajerliğini yapan Ahmet San, yıllarca birlikte çalıştığı starlara biraz kırgın. Show dünyasında vefanın olmadığını düşünen San, ünlü starlarla geçen 39 yıllık hayatını da yakında bir kitapta anlatacak.


  Görüş Bildir