Euro
10.3205
0.1%
Dolar
8.6371
-0.03%
Altın
494.1
-0.03%
Borsa
1.402
-0.53%
Bitcoin
289.045
-1.95%
21ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 21 C

  Tarkan konserine Gezi Parkı damgasını vurdu

  Megastar Tarkan'ın önceki gece Harbiye'de gerçekleştirdiği konsere Gezi Parkı sloganları damgasını vurdu.
  • 05.09.2013 - 10:46
  Tarkan konserine Gezi Parkı damgasını vurdu

  Tarkan konserine Gezi Parkı damgasını vurdu #1

  'Megastar'ın konsere devam ettiği esnada, sahnedeki ekranda gösterilmeye başlayan Gezi Parkı görüntülerinin ardından seyirciler arasından 'Her yer Taksim, her yer direniş ' sloganları yükselmeye başladı.

  EKRANDAN GEZİ PARKI GÖRÜNTÜLERİ VERİLDİ

  Doğa tutkusuyla bilinen ve Gezi Parkı eylemlerinin ilk günlerinde protestoculara verdiği destekle gündeme gelen Tarkan , Geleneksel Harbiye Açıkhava Konserleri'nin son gününde sahne alan isim oldu. Gece için özel olarak hazırlanan Doğa Derneği'nin kısa filmi gösterime girdiği anda ise konseri izlemeye gelen binlerce kişi tarafından 'Gezi Parkı' sloganları atılmaya başlandı.

  Ünlü sanatçı önceden, 5-7 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan doğa konserlerini Gezi parkı eylemlerine destek vermek amacıyla ileri bir tarihe ertelemiş, hatta; bu doğrultuda Taksim'e de giden Tarkan; 'Burada doğa severler ile birlikte kol kola omuz omuza olmak son derece önemli. Yaşadığım sürece doğaya ve çevreye olan duyarlılığım devam edecek. Bence bu konuda herkes biraz daha duyarlı olabilir' demişti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir