Euro
9.4762
0.31%
Dolar
7.813
0.53%
Altın
461.42
0.24%
Borsa
1.331
0%
Bitcoin
149.006
1.72%
10ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 10 C

  Tatar Ramazan'ın setinde büyük kriz iddialarına cevap

  'Tatar Ramazan'ın başrol oyuncusu ve yönetmeni arasında kriz yaşandı mı?
  • 31.10.2013 - 13:45
  Tatar Ramazan'ın setinde büyük kriz iddialarına cevap

  Tatar Ramazan ın setinde büyük kriz iddialarına cevap #1

  Atv'de ekrana gelen dizinin setinde tartışma çıktığı yönündeki haberlere açıklık getirildi.

  İşte ikilinin açıklaması...

  TMC'nin yapımcılığında Atv'de ekrana gelen 'Tatar Ramazan'ın setiyle ilgili geçtiğimiz günlerde basına bazı haberler yansımıştı. Haberde, başrol oyuncusu Bülent İnal'ın izinli gününde sete çağrılıp sonra işi olmadığı söylenerek geri gönderildiği ve bu yüzden yönetmen Cevdet Mercan'la tartıştığı iddia edilmişti.

  YALANLANDI

  Çıkan haberleri büyük üzüntüyle karşılayan ikili ard arda açıklamalar yaptı. Bülent İnal'ın açıklamalarından sonra yönetmen Cevdet Mercan da, 'Huzur, benim için çalıştığım setlerdeki en önemli şeydir. Bunun böyle olduğunu benimle çalışan ya da çalışmayan herkes bilir. Sette birlikte çalıştığım oyuncudan set çalışanına tüm ekip benim için çok değerlidir. Aynı zamanda sıkı bir dostum olan Bülent İnal'la bu şekilde bir tartışma yaşamış ya da hakkını ihlal etmiş olduğum düşünülemez. Setimde böyle bir olayın yaşanmasına en başta ben izin vermem. Böyle bir haberde adımın geçmesi bile benim için oldukça üzücü' dedi.

  'ÇOK İYİ DOSTUZ'

  Bülent İnal ise konuyla ilgili şunları söylemişti: 'Aramızda asla böyle bir şey yaşanmadı. Cevdet yıllardır çalıştığım bir yönetmen. Birbirimizin zamanına büyük saygımız var. Biz oyuncu-yönetmen dışında, çok da sıkı dostuz.'

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir