Euro
11.3324
1.25%
Dolar
9.7445
1.48%
Altın
563.47
1.79%
Borsa
1.483
0.24%
Bitcoin
608.920
3.83%
15ºC
İstanbul
Çok bulutlu 15 C

  Tolga Karel'in eşi Musayeva: 28 bin TL'ye çanta aldım

  Günay Musayeva'nın alışveriş için harcadığı para dudak uçuklattı.
  • 26.11.2012 - 11:44
  Tolga Karel'in eşi Musayeva: 28 bin TL'ye çanta aldım

  Tolga Karel in eşi Musayeva: 28 bin TL ye çanta aldım #1

  Geçtiğimiz gün katıldığı bir programda ayakkabıya 7 bin lira verdiği için eleştirilen Ivana Sert'e Tolga Karel'in eşi eski manken Günay Musayeva'dan destek geldi. KanalTürk ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Musayeva, 12 bin Euro'ya (Yaklaşık 28 bin lira) çanta aldığını söyleyerek şaşırttı.

  İVANA SERT ELEŞTİRİLMİŞTİ

  Geçtiğimiz gün Candaş Tolga Işık'ın programına konuk olan İvana Sert, 7 bin liraya ayakkabı aldığını söyleyerek eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Sert, '2 bin liraya, 3 bin liraya, 5 bin liraya, 10 bin liraya elbise var. Ama ben bu paraları hakikaten ödemedim. Ancak ayakkabı için veriyordum. Aldığım en pahalı ayakkabı 7 bin liraydı. Hayatımda bir tane aldım, kendime bir iyilik yaptım. Hakikaten çok sevdim onları" açıklamalarında bulunmuştu. İvana Sert'in bu açıklamaları kimi kesimi şaşkına çevirirken, sosyetik güzeli sollayan isim ise, eski manken Tolga Karel'in eşi Günay Musayeva oldu.

  "ÇOK PARA HARCADIM"

  Canlı yayında İvana Sert'in bu açıklamalarını izleyen Musayava'ya, 'Sen bir ayakkabıya 7 bin lira verdin mi? ' diye soruldu. Günay Musayeva da, 'Çok verdim. 7 bin liradan daha fazla da verdim. Mesela 12 bin Euroya çanta aldım. Elbiseye, ayakkabıya, çantaya zamanında ben de çok paralar verdim. Şortlara, tişörtlere bile çok paralar verdim. Ama hiç gerek yokmuş. Bir senedir bu kadar pahalıya bir şey almıyorum. Türkiye'ye geldim, evlendim, çocuğum oldu ben ne yapmışım dedim' ifadelerini kullandı.

  "ÖNEMLİ OLAN ŞIK, SADE OLMAK"

  Musayeva, yine de gözlüğe, ayakkkabıya, çantaya, monta çok para verdiğini belirterek, "Çünkü bunlar önemlidir. İyi bir marka olmasına dikkat etmek gerek. Ama eskisi kadar değil yani. Önemli olan şık, sade olmak" şeklinde konuştu

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir