Euro
9.4531
-0.02%
Dolar
7.8264
-0.06%
Altın
456.12
-0.16%
Borsa
1.325
0%
Bitcoin
148.852
-1.63%
6ºC
İstanbul
Çok bulutlu 6 C

  Tom Cruise da Şirince'ye kaçıyor

  Kıyametin kopmayacağına inanılan Şirince efsaneleri devam ediyor. Yeni bir iddiaya göre Tom Cruise de Şirince'ye geliyor
  • 09.12.2012 - 11:12
  Tom Cruise da Şirince'ye kaçıyor

  Tom Cruise da Şirince ye kaçıyor #1

  Maya Takvimi inancına göre 21 Aralık'ta kıyametin kopacak olması ve İzmir'e bağlı Şirince isimli kasabanın bu kıyametten kurtulacak olması rivayeti her geçen gün çığ gibi büyüyor.

  GELENLERİN ARDI ARKASI KESİLMİYOR

  Selçuk ilçesine bağlı 700 nüfuslu köye gelenlerin ardı arkası kesilmezken, insanlar kalacak yer kalmayan köye karavanlarla geliyor. Köye bu günlerde gelenler aslında Şirince'nin ününü merak ettiklerinden ziyaret yapıyor. Zaten kısıtlı konaklama imkanı olan köyde 21 Aralık günü kıyametin kopacağına inanarak gelecek olanlar ise henüz ortalıkta yok. Zira onlar rezervasyonlarını ve hazırlıklarını çoktan yaptırdı.

  TOM CRUİSE DA ŞİRİNCE'YE KAÇIYOR

  Modacı Barbaros Şansal ise bir profesör arkadaşının da 21 Aralık'ta Şirince'de olacağını ve o profesörün söylediğine göre ünlü aktör Tom Cruise'un da Şirince'ye geleceğini belirtti. İnsanlığın dünyaya uzaylılar tarafından bırakıldığına inanan ve Maya ile Mısır inancı gibi eski inanışlara rağbet eden Sciencetology tarikatı üyesi olan Tom Cruise'un da Şirince'ye geleceği söylentisi üzerine tüm dünya gözlerini köye çevirdi. NY Times, Bild, Washington Post gibi dünyaca ünlü gazeteler Şirince'yi satırlarına haberlerine taşıdı.

  İŞTE KIYAMET MÖNÜSÜ

  Şirince' de bulunan Artemis Restaurant, kasabaya akın eden kalabalığı fırsat bilerek kıyamet mönüsü hazırladı. Fiyatı 40 TL olan menüde Kıyamet çorbası veya son kepçe çorbası, Cennet kebabı, ateş pilavı ve yasak elma tatlısı yer alıyor. Turistler mönüye büyük ilgi gösteriyor

  TELLİ BABA GİBİ OLDU

  Şirince' yi ziyaret edenler arasında her kesimden insan bulunuyor. Son olarak dünya evine yeni giren Mustafa ile Fatime Erdoğan çifti de, gelinlik ve damatlıklarıyla Şirince'yi ziyaret etti. Şirince'ye güzel bir gün geçirmek için gelen farklı çift, yabancı turistlerle bol bol fotoğraf çektirdi.

  ÜNLÜLERİN ŞİRİNCE YORUMLARI

  * Haluk Levent: Şirince'de olmayacağınız için üzülmeyin! Farzet kıyamet koptu. Yeni dünya nesli korkak ve çıkarcı olacak. Bunu düşünüp rahat ölün :)

  * Hamdi Alkan: Sahibinden Şirince'de kıyamete dayanıklı 2+1

  * Hasan Kaçan: Hayır o bir şey değil de... Soğukta Şirince'de mayasıl olacaklar... Yazıktır

  * Gani Müjde: Şirince'ye sığınan dostlar. Zincirlikuyu'nun kapısındaki yazı, maya takviminden daha gerçekçi.

  * Selin İmer: Bence esas kıyamet Mayaların dediğini sandığınız gibi 21 Aralık'ta değil, ama 22 Aralık'ta Şirince'de "Paramı geri verin" diye kopacak! :)

  * Ebru Destan: Şirince de bir şey olmayacağı için en azından Brad Pitt, Tom Cruise falan gelecekmiş. Bahaneyle görürüz

  * Nur Yerlitaş: 21 aralık mahşer günü için hazırlamış olduğum beyaz, fransız dantel kefenler satışa çıkmıştır...

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir