Petrol
109.18
0.07%
Euro
17.5651
-1.47%
Dolar
16.6031
-1.67%
Altın
979.71
-1.25%
Borsa
2554
0.00%
Bitcoin
351.752
-2.93%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C

  Tomris Oğuzalp setlere dönüyor

  Sağlık sorunları yaşayan ve maddi sıkıntılar nedeniyle zor günler geçiren Tomris Oğuzalp, setlere döneceğini açıkladı.
  • 16.02.2012 - 15:53
  Tomris Oğuzalp setlere dönüyor

  Tomris Oğuzalp setlere dönüyor #1

  Yeni bir proje için kendisine rol teklif edildiğini söyleyen Oğuzalp, "Senaryoyu yeni yazıyorlar. Dedim ki onlara benim durumumu biliyorsunuz. Ancak yardımla, destek olursa yürüyebiliyorum dedim. Bana göre bir rol verecekler. Anlaştık. Gerekirse dışarı da çıkabilirim. Tekerlekli sandalyem olduğu için sorun olacağını düşünmüyorum. O destek çok önemli benim için." dedi.

  'MAHSUN'U ARADIM'

  Yakın arkadaşlarına olan özlemini dile getiren Oğuzalp 'Beyaz Melek' filminde birlikte kamera karşısına geçtiği Mahsun Kırmızıgül ile olan konuşmasını anlattı. "Mahsun'u aradım. 'Neden beni aramıyorsun. Ben seni çok seviyorum, sesini duyayım bir kere' dedim. Sonra aradı beni, 'Duymadım yoksa seni nasıl aramam' dedi." Kırmızıgül'ün telefonundan sonra çok mutlu olduğunu dile getiren Oğuzalp, Ayten Gökçer'i görmek istediğini ancak Gökçer'in yoğun işleri nedeniyle görüşemediklerini söyledi.

  "Çıkan haberlerden sonra bir çok dostum beni aradı. Başbakanımız ve Kültür Bakanımız aradı. Kurumum (Devlet Tiyatroları) tarafından arandım. Bu kadar ilgi beklemiyordum. Nuri Alço, Sevtap Parman, Bahar Öztan, Coşkun bir göz evimde beni ziyaret ettiler. Hep söylüyorum insanı destek ayakta tutuyor. Sağlımda bunları görmek çok güzel" dedi.

  Yükseklerde gözü olmadığını fakat daha iyi bir evde yaşamak istediğini söyleyen Tomris Oğuzalp'e iki odalı bir ev sözü verildiğini de belirtti.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir