Tuğba Özay hastaneye kaldırıldı

tuğbaözay

Bademciklerde ağır bir enfeksiyon geçiren ve buna bağlı olarak yüzünün sol tarafında gülme kasında bir kasılma oluşan ünlü şarkıcı Tuğba Özay İstanbul Cerrahi Hastanesi’ne kaldırıldı.

GÜLME KASINDA KASILMA OLUŞTU

Bademciklerde ağır bir enfeksiyon geçiren ve buna bağlı olarak yüzünün sol tarafında gülme kasında bir kasılma oluşan Özay'ın durumu hakkında ünlü sanatçı Onur Akay bilgi verdi. Twitter'da yazan ünlü sanatçı Onur Akay, Özay'ın hastanede çekilen fotoğrafını paylaştı.

"1 HAFTA SÜRECEK TEDAVİ SÖZ KONUSU"

Akay, "Tuğba Özay İstanbul Cerrahi Hastanesi'ne kaldırıldı. Uzun süre bakım altında kalan Özay, serumlar ve antibiyotiklerle kendine geldi ve taburcu oldu. Ancak 1 hafta sürecek olan bir tedavi söz konusu. Şu an gayet iyi olan canım arkadaşıma acil şifalar dilerim. Bu virüs özellikle havadan, uçaktan ya da 5-15 yaş arası çocuklardan geçiyormuş ve çok ağır bir enfeksiyon." dedi.

Tuğba Özay hastaneye kaldırıldı

DURUŞMA 21 KASIM'A ERTELENDİ

Eşinin İtalya’da yaşamak ve çocuk yapmak isteğini kabul etmeyen Özay, ailesinin de artık bu evliliğe karşı çıkması yüzünden davanın bir an önce bitmesini istiyor. Özay, cuma günü yapılan duruşmada hakim karşısına çıktı. Ancak eşi mahkemeye gelmeyince davaya bakan hakime, duruşmayı 21 Kasım’a erteledi.

"HAFTASONU İYİCE BİR KEZ DAHA DÜŞÜN"

Eşinin "Haftasonu iyice bir kez daha düşün" dediğini anlatan Özay, "Ben kararımı verdim. 20 yıllık kariyerim var. Hayatım boyunca hiçbir erkek için işimi bırakmam ama eşimi bırakırım. Duruşmaya gelmemeye devam ederse şahitler dinlenecek. O zaman dava süreci bayağı bir uzar" dedi. Özay, "Pardon Bekar mısınız?" isimli tiyatro oyununa başlayacağını, "Hoşçakal Bayım" adlı bir de single çıkaracağını söyledi.