Euro
9.8741
1.08%
Dolar
8.1933
1.06%
Altın
472.02
1.77%
Borsa
1.33
-2.55%
Bitcoin
451.524
-0.96%
13ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 13 C

  'Türkiye Müzik Ödülleri'nde sahne alacak sanatçılar

  Müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirileceği ‘Türkiye Müzik Ödülleri Töreni’ne 3 gün kaldı
  • 09.04.2013 - 11:10
  'Türkiye Müzik Ödülleri'nde sahne alacak sanatçılar

   Türkiye Müzik Ödülleri nde sahne alacak sanatçılar #1

  Türkiye Müzik Ödülleri’ne 3 gün kaldı. Müzik sektörü, medya ve müzikseverlerin merakla beklediği, müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği ‘Türkiye Müzik Ödülleri Töreni’ 12 Nisan Cuma akşamı İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek görkemli ödül töreniyle sahiplerini bulacak. Törene bir çok ünlü sanatçı katılacak ve sahne şovları yapacak.

  TÖRENİN DETAYLARI

  Türkiye Müzik Ödülleri gecesinde; Murat Boz ve Sertab Erener yeni şarkılarını ilk kez ödül töreninde seslendirecek. Halil Sezai, Ümit Besen, Zeynep Başkan ve Kubat, kaybettiğimiz usta sanatçılarımız Müslüm Gürses, Ferdi Özbeğen, Kamil Sönmez ve Neşet Ertaş’ı sahnede anacak.  Gecenin düetleri ise Nilüfer ile rockçılardan...  

  MURAT BOZ'UN BEKLENEN ŞARKISI

  Murat Boz, uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni şarkısını ilk kez Türkiye Müzik Ödülleri’nde seslendirip müzikseverler ile buluşturacak. Sertab Erener de üç yıl aranın ardından yeni albümünü Türkiye Müzik Ödülleri ile aynı gün piyasaya sürecek. Sertab Erener, yeni şarkılarını ilk kez törende seslendirecek. Sanatçı ayrıca, 90’lardan günümüze yapmış olduğu hit şarkılarından olaşan bir potpori ile geceye renk katacak.

  KAYBETTİĞİMİZ MÜZİSYENLER ANILACAK

  Ödül gecesinde, müzik üstadları Neşet Ertaş, Müslüm Gürses, Ferdi Özbeğen ve Kamil Sönmez yine müzik ile anılacak, şarkılarıyla bizlerle olacak. Kaybettiğimiz dört büyük değeri, müzisyen dostları şarkılarıyla yaşatacak. Ümit Besen-Ferdi Özbeğen’den, Kubat-Neşet Ertaş’tan, Halil Sezai-Müslüm Gürses’ten, Zeynep Başkan ise Kamil Sönmez’den şarkılar söyleyecek.

  NİLÜFER ROCK GRUPLARIYLA SAHNE ALACAK

  Geçen sene düzenlenen 18. Kral Müzik Ödülleri töreninde “12 Düet” albümüyle “En İyi Proje” dalında birinci seçilen ancak rahatsızlığı nedeniyle törene katılamayan Nilüfer, cuma akşamı Türkiye Müzik Ödülleri’nde. Gecede ayrıca, Rock grupları Gripin, Gece Yolcuları ve Model ile sahnede yeni albümünden üç şarkı seslendirecek.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir