Euro
15.2621
-0.06%
Dolar
13.4551
-0.12%
Altın
793.9210
0.04%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
497.998
2.92%
-1ºC
İstanbul
Çok bulutlu -1 C
  Türkü Turan: Artık İstiklal'de mini etekle yürüyemiyorum

  Türkü Turan: Artık İstiklal'de mini etekle yürüyemiyorum

  Oyuncu Türkü Turan, "muhafazakarlık kıymetli gibi gösterildiği için" artık Taksim'de mini etekle yürüyemediğini söyledi.
  • 24.04.2016 - 12:00

  turan

  Oyuncu Türkü Turan, "Ben 12 sene önce çok daha özgürdüm. Artık İstiklal’de mini etekle yürümek çok daha zor. Bunu deneyimlediğim için söylüyorum" dedi.

  "MUHAFAZAKARLIK ÇOK KIYMETLİYMİŞ GİBİ GÖSTERİLİYOR"

  Hürriyet'ten Hakan Gence'ye konuşan Türkü Turan, "Bizi bu noktaya getiren ne?" sorusuna "Eğitim sistemi. İnsanların aşırı muhafazakârlıklarının çok kıymetliymiş gibi gösterilmesi. Herkesin dinini çok ortada yaşayıp bununla reklam yapması. Aslında din ve ahlak içimizde olan bir şey. Siz ahlaklıysanız, başkalarının ahlakını sorgulamazsınız" yanıtını verdi.

  Babasının arkadaşıyla yatak sahnesi çeken Türkü Turan VİDEO

  "SANKİ ÖZEL HAYATINDA KİMSE ÖPÜŞMÜYOR"

  İlhan Şeşen'in, kendisinden 36 yaş küçük ve çocukluğunu bilirim dediği arkadaşının kızı olan Türkü Turan'la sevişme sahnesi tartışma konusu olmuştu. Türkü Turan, röportajda konuya ilişkin şunları söyledi:

  "Cinselliğin içgüdüsel olarak çocuk sahibi olmak ve aşk için yapılan bir şey olduğunu bir türlü anlayamadık. Sanki özel hayatında kimse öpüşmüyor, sevişmiyor. Ne kadar bastırılırsa bastırılsın, bu, herkesin içinde var. Ama bastırılmışlık yüzünden bir filmde veya dizide öpüşen, sevişen birini görünce herkesin aklı çıkıyor"

  Türkü Turan: Artık İstiklal de mini etekle yürüyemiyorum #2

  Türkü Turan: Artık İstiklal de mini etekle yürüyemiyorum #3


  Görüş Bildir