Euro
9.4762
0.31%
Dolar
7.813
0.53%
Altın
461.42
0.24%
Borsa
1.331
0%
Bitcoin
149.769
-1.04%
12ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 12 C

  Ünlülerin cilt güzelliğinin sırrı: Havyar

  Ünlü isimlerin saç ve cilt bakımlarında yeni moda havyar.
  • 23.10.2013 - 08:08
  Ünlülerin cilt güzelliğinin sırrı: Havyar

  Ünlülerin cilt güzelliğinin sırrı: Havyar #1

  Zengin sofralarının vazgeçilmezi havyar, ünlü isimlerin yeni bakım malzemesi oldu. Özel balık yumurtalarından hazırlanan kremi saçına süren de var yüzüne süren de. Havyarlı bakımı ilk keşfeden Sibel Can.

  SİBEL CAN: BU BAKIMDAN ASLA VAZGEÇMEM

  Son birkaç yıldır saçlarına havyarla bakım yaptırdığını söyleyen ünlü sanatçı, 'Saçlarımın parlaklığının en önemli sırrı havyar. Ayda bir kez saçlarıma mutlaka havyarla bakım yaparım. Özel balık yumurtalarından hazırlanan bu bakımdan asla vazgeçmem. Sadece saça parlaklık vermiyor. Saç derimin bakımını da yapıyor' diye konuştu.

  BALIK YUMURTALARINDAN ÖZEL KARIŞIMLAR

  Bugün'de yer alan habere göre, Sibel Can'ın en önemli bakım sırrını keşfeden iki genç isim ise Fahriye Evcen ve Banu Zorlu. Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, balık yumurtalarından hazırlanan bu karışımı saçlarına değil yüzüne sürüyor. Cildinin bu sayede korunduğunu ve pürüzsüz göründüğünü söyleyen Fahriye, 15 günde bir bu bakımı yaptırıyor.

  ZORLU: AYDA BİR KEZ HAVYARLI BAKIM YAPIYORUM

  Şarkıcı Banu Zorlu da Sibel Can gibi havyarı saçına sürenlerden. Sarıya boyattığı saçlarının yıpranmasından şikayet eden Banu, 'Boyalı saç mutlaka yıpranıyor. Ayda bir kez havyarlı bakım yaptırıyorum. Çok yumuşak ve parlak duruyor' dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir