Euro
9.4703
-0.57%
Dolar
7.9594
-0.57%
Altın
463.53
-0.36%
Borsa
1.338
1.32%
Bitcoin
153.899
1.79%
12ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 12 C
  Yıldız Tilbe sarhoş oldu soyundu

  Yıldız Tilbe sarhoş oldu soyundu

  Tilbe sarhoş olup sutyeniyle oturmak isteyince mekandan kovuldu.
  • 29.12.2012 - 09:30

  Yıldız Tilbe sarhoş oldu soyundu #1

  Yıldız Tilbe önceki gün çıktığı gece gezmesinde alkol duvarını aşırınca yine olay çıkardı. İddialara göre, Semra Özal'ın Zorba Taverna'daki davetinde alkolün dozunu kaçırıp gömleğini çıkartan Tilbe gecenin sonunda gittiği bir işkembecide de soyunmaya kalkınca mekandan kovuldu. Daha önce çıktığı gece gezmesinde alkolün dozunu kaçırıp gazetecilere küfürler savuran Yıldız Tilbe bu kez kelimenin tam anlamıyla küfelik oldu.

  Yıldız Tilbe sarhoş oldu soyundu

  SEMRA ÖZAL'I UTANDIRDI

  Uzun zamandır gecelerde gözükmeyen şarkıcı, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın eşi Semra Özal'ın Zorba Taverna'daki gecesine katıldı. Milliyet'ten Seçkin Şenvardar'ın haberine göre ardı ardına içtiği kadehlerden sonra kendisini piste atıp şarkılar söylemeye başlayan Tilbe bir ara Özal'ın masasının önünde göbek attıktan sonra bluzunu çıkardı. Aldığı alkolün dozunu kaçıran şarkıcı bu hareketiyle hem Özal'ı hem de diğer misafirleri utandırırken, geceyi üzerindeki sütyeniyle tamamladı. 

  İŞKEMBECİDEN KOVULDU

  Bir türlü sakinleştirilemeyen Tilbe ardından ayılmak için yanındaki arkadaşlarıyla birlikte Etiler'deki bir işkembecide soluğu aldı. Tilbe, işkembecide arkadaşının üzerine örttüğü ceketi çıkartıp masada iç çamaşırıyla oturmak isteyince kavgaya tutuştuğu görevliler tarafından mekandan uzaklaştırıldı. Şarkıcının bu halini görenler ise "Şişede durduğu gibi durmuyor' demekten kendilerini alamadı. 

  "SARHOŞLUK B.KTAN BİR ŞEY"

  Tilbe'nin yaşadığı olaylı gecenin sabahında ise twitter hesabına "Beden sarhoşluğu iğrenç birşey her anlamda. Ruh sarhoşluğunun tadı tartışılmaz güzel. Sarhoşluk sınır ihlali gibi birşey. Birden herkes akraba, herşey doğal oluveriyor anormallikler. Sarhoşluk b.ktan birşey" diye yazması dikkat çekti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir