Petrol
112.01
2.66%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
484.082
1.87%
14ºC
İstanbul
Açık 14 C
  Yılmaz Vural kadınları anlattı

  Yılmaz Vural kadınları anlattı

  Türk futbolunun en renkli simalarından Teknik direktör Yılmaz Vural, kadın-erkek ilişkisini anlattı.
  • 24.11.2013 - 09:47

  Yılmaz Vural kadınları anlattı #1

  Her söylediği olay olan, Türkiye'nin en renkli futbol adamı Yılmaz Vural, Akşam Gazetesi'ne verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin hemen her Anadolu takımında teknik direktörlük yapan Yılmaz Hoca'nın, kadın-erkek ilişkilerine dair de tavsiyeleri vardı.

  İşte Yılmaz Vural röportajından bazı başlıklar...

  KADININ SUYUNA GİTMEZSEN CANAVAR OLUR

  'Kadının yaşı mı olur ya! 90 yaşındaki kadınlara yaşını soruyorsun '18' diyor. Kadın, erkek zekâsının on misline sahip, çok güzel bir varlık. Bir erkek bir kadınla birlikte olmayı düşünüyorsa baştan yenilgiyi kabul edecek. 'Ben önde olayım, ben arkada olayım' diye uğraşmayacak.'

  Niye erkek yenilgiyi kabul etsin ki?

  Çünkü kadının suyuna gidersen dünyanın en güzel varlığı olur. Biraz tersleştiğin zaman yandın! Şeytan olurlar. Kadın, çok tehlikeli ve ikiyüzlüdür. Görünen bir yüzü çok tatlıdır, bir de görmediğin yüzü vardır ki Allahhh... Dikkat edin, ilişki biterken nasıl canavar oluyor kadın. Erkeğin ocağını batırmak için elinden geleni yapar. O ana kadar çok sevdiği insan, bir anda başka bir şey olur. Fazla damarına basmayacaksın. Suyuna gidersen güzel güzel geçinirsin yoksa bildiğin canavar.

  DERTLERİMİ KADINLARLA PAYLAŞMAK HOŞUMA GİDİYOR

  Çok kadın arkadaşım var..

  Kadınlarla arkadaş, dost olabiliyorum. Dertlerimi onlarla paylaşmak daha çok hoşuma gider. Çünkü daha sırdaşlar. Hâlâ görüştüğüm okul arkadaşlarım var. Gecenin bir yarısı arasam, "Dertleşelim" desem, buluşuruz.

  KADINLARI ÜZMEMEYE ÇALIŞTIM

  Kadınları üzmemeye çalıştım. Bir ilişki bitecekse de üzmeden yapmak lazım. Cennet de Cehennem de bu dünyada. Yaptığınız hatayı mutlaka ödeyip de gidiyorsunuz öbür tarafa. Senden çıkmazsa çocuğundan çıkıyor. O yüzden insan ölçülü yaşamalı, yaptığının bir gün kendine döneceğini bilmeli.

  DOST KAZIĞI YÜZÜNDEN İNTİHAR EDİYORDUM

  Beni sadece kadınlar üzmedi. Erkek de üzdü, çocuk da. Dostum dediğim kişinin hata yapması beni çok üzer. Böyle bir sebepten intihar etmeyi düşünmüştüm. Sonradan "Yılmaz" dedim "Kendini yok edecek derecede kimseye böyle davranma, akıllı ol" dedim. Yatağımı, ekmeğimi bölüştüğüm biri çıkarları için bir dakikada elinin tersiyle itmişti beni. Onu ne kadar değerli buluyormuşum ki hayatımı sonlandıracaktım. Sonra kendime "Ulan salak, bir insan için kendini öldürmeye değer mi?" dedim. Yapana "Salak mısın?" dersin ama insanın başına geliyor işte. Hayat böyle de garip işte. Kinci bir yapım yok ama artık görüşmüyorum. O şimdi, siyaset dünyasında çok önemli biri oldu. İsmi önemli değil.

  Röportajın devamı için taklayın...

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir