Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
502.887
3.58%
1ºC
İstanbul
Yağmur ve kar 1 C

  Yolanthe: Türk erkeklerinin maço halleri hoşuma gidiyor

  Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe, samimi açıklamalarda bulundu.
  • 08.11.2014 - 11:02
  Yolanthe: Türk erkeklerinin maço halleri hoşuma gidiyor

  yolanthe

  Galatasaraylı  Wesley Sneijder'ın eşi Yolanthe Cabau, Mehmet Ali Erbil'le başrolü paylaştığı 'Polis Akademisi Alaturka' filminin basın toplantısında Erbil'in kolunda geldi.

  Habertürk'e konuşan Yolanthe Cabau, oyunculuk yapmak için eşi Wesley Sneijder’den izin almak zorunda olmadığını söyledi. Cabau, "Wesley nasıl eve gelip 'Fenerbahçe'ye karşı oynayabilir miyim?' diye sormuyorsa ben de 'Oynayabilir miyim?' diye izin almıyorum." dedi.

  İşte Cabau röportajındana ara başlıklar...

  -Türkiye’de daha önce de oyunculuk teklifi almıştınız ama kabul etmemiştiniz. ‘Polis Akademisi Alaturka’nın sizi cezbeden özellikleri neler oldu da “Ben varım” dediniz?

  İlk geldiğim günlerde yeterli Türkçe konuşamıyordum. Türkçemi biraz geliştirmiş olmam ‘Polis Akademisi Alaturka’dan gelen teklifi kabul etmemde önemli bir etken oldu. Ayrıca filmin komedi türünde olması nedeniyle ağır bir oyunculuk sergilemeyecek olmam, Wesley’in senaryoyu okuyup beğenmesi de bana “Bu filmde varım” dedirtti. Bunun yanı sıra oyuncu kadrosu da ‘Polis Akademisi Alaturka’da yer almam için için cezbedici oldu. Türkiye’de ilk kez bir filmde rol aldığım için aşırı derecede heyecanlıyım.

  WESLEY BANA "FENERBAHÇE'YE KARŞI OYNAYABİLİR MİYİM?" DİYE SORMUYOR

  -Filmde rol almak için eşinizden izin mi aldınız?

  Ben de Wesley de genç insanlarız. Elbette birbirlerimizin işini ve hayatını yakından takip ediyoruz ama kendi kararlarımızı da kendimiz veriyoruz. Wesley, nasıl ki eve gelip bana “Fenerbahçe’ye karşı oynayabilir miyim?” diye sormuyorsa, ben de ondan “Bu filmde oynayabilir miyim?” diye izin almıyorum.

  Wesley, ‘Polis Akademisi Alaturka’nın senaryosunu okudu ve beğendi. Eğer bana “Ben Mehmet Ali Erbil’i hiç sevmiyorum” deseydi o zaman eşimin bu filmde yer almamam konusundaki düşüncesi benim için bir numara olurdu ve teklifi kabul etmezdim.

  "TÜRK ERKEKLERİ ÇOK YAKIŞIKLI"

  -Türkiye’yi ve Türk erkeklerini nasıl buluyorsunuz?

  Türkiye’yi çok sevdim ve sonsuza kadar burada kalmak isterim. Tanrı bilir ne zaman döneceğiz. Türk erkekleri çok yakışıklı ve maçolar. Maço olmaları da hoşuma gidiyor.

  Yolanthe: Türk erkeklerinin maço halleri hoşuma gidiyor #2


  Görüş Bildir