taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.4545
Euro
7.1859
Altın
1628.22
Borsa
88125.04
Gram Altın
337.995
Bitcoin
38702.03

Mahkumlardan son yemek istekleri

Fotoğrafçı Henry Hargreaves, "No Seconds" adlı çalışmasında Amerika'da idama mahkum edilen kişilerin son yemek isteklerini canlandırıp fotoğraflamış.

19.02.2014 - 12:09..
Whatsapp ile paylaş

Mahkumlardan son yemek istekleri

Fotoğrafçı Henry Hargreaves, "No Seconds" adlı çalışmasında Amerika'da idama mahkum edilen 12 kişinin talep ettikleri son yemekleri kendisi canlandırıp fotoğraflamış.

SON YEMEK İSTEKLERİ

MAHKUMLARIN SON İSTEKLERİ

41 Yaşındaki Teresa Lewis, Virginia'lı... Cinayet, soygun ve komplodan zehirli iğne ile idama mahkum edilmiş.Kızarmış tavuk, tereyağlı bezelye, elmalı pasta ve Dr. Pepper

Mahkumlardan son yemek istekleri

YEMEK YEMEYİ REDDETMİŞ

Angel Nieves Diaz, 55 Yaşında, Florida'lı... Cinayet, Silahlı Soygun ve adam kaçırma suçlarından zehirli iğne ile idama mahkum edilmiş.Yemek yemeyi reddetmiş. Bu yüzden tüm mahkumlara verilen kumanyadan kendisine verilmiş ama onu da yememiş.

Mahkumlardan son yemek istekleri

KFC YÖNETİCİSİYMİŞ

John Wayne Gacy, 52 Yaşında, Illinois'li.. Tecavüz ve 33 kişiyi öldürmekten zehirli iğne ile idama mahkum edilmiş. 12 kızarmış karides, KFC'den bir kova, patates kızartması ve çilek. Gacy yakalanmadan önce 3 KFC restoranında yönetici olarak çalışmış.

ZEHİRLİ İĞNE İLE İDAM EDİLECEKTİ

Timothy McVeigh, 33 Yaşında, Indiana'lı... 168 kişinin ölümünden sorumlu tutulup zehirli iğne ile idama mahkum edilmiş. 2 kap naneli ve çikolata parçalı dondurma istedi.

TATLIYI SONRAYA BIRAKTIM DEMİŞ

Ricky Ray Rector, 42 Yaşında, Arkansas'lı... 2 kişiyi öldürmekten zehirli iğne ile idama mahkum edilmiş. Et, kızarmış tavuk, vişneli gazoz ve cevizli tart istedi. Tatlıyı yememiş ve gardiyana sonraya bıraktım demiş.

BİR ÇOK SUÇTAN İDAMA MAHKUM EDİLMİŞ

Stephen Anderson, 49 Yaşında, California, Hırsızlık, Darp, Hapishaneden Kaçış ve 7 Cinayet suçlarından zehirli iğne ile idama mahkum edilmiş. 2 peynirli tost, köy peyniri, mısır unu ve mısır tanesi karışımı, şeftalili tart, çikolata parçalı dondurma ve turp istemiş. 

STANDART YEMEKLERİ TERCİH ETMİŞ

Ted Bundy, 43, Florida... Tecavüz, Nekrofili, Hapishaneden Kaçış ve 35 Cinayet suçuyla elektrikli sandalyede idama mahkum edilmiş.  Özel bir yemeği reddetmiş. Bu yüzden herkese verilen standart son yemek kendisine verilmiş: Orta-az pişmiş et, yumurta, kızarmış ekmek, reçel, süt, meyva suyu...

SON İSTEĞİ YÜZÜKLERİN EFENDİSİ'Nİ İZLEMEK

Ronnie Lee Gardner, 49, Utah... Hırsızlık, 2 Cinayet suçundan kurşuna dizilerek idam edilmiş. Istakoz kuyruğu, et, elmalı pasta, vanilyalı dondurma ve yemek yerken Yüzüklerin Efendisi üçlemesini izlemek...

TEK BİR ZEYTİN İSTEMİŞ

Victor Feguer, 28, Iowa... Adam kaçırma ve cinayet suçlarından zehirli iğne ile idam edilmiş. Tek bir zeytin istemiş... Öldükten sonra gömülünce bu zeytinin ağaca dönüşüp barış sembolü olacağını düşünüyormuş.

SOYGUN VE CİNAYETTEN İDAM CEZASI

Allen Lee Davis, 54, Florida... Soygun ve 3 Cinayet suçundan elektrikli sandalye ile idam edilmiş. Istakoz kuyruğu, haşlanmış patates, kızarmış karides, midye, garlik ekmek ve bira.

YANLIŞ SUÇLAMAYLA İDAM EDİLMİŞ

Ferdinando Nicola Sacco & Bartolomeo Vanzetti, 36 & 39, Masachusetts, 2 Cinayet suçlaması ile elektrikli sandalyede idam edilmişler. Çorba, Et, Tost ekmeği ve çay... İdam edildikten sonra vali tarafından yanlış suçlamayla idam edildikleri açıklanmış. Dosya hala açık, asıl suçlular hiç bulunamamış.

CİNAYET SUÇUNDAN İDAM CEZASI

Ronnie Threadgill, 40, Texas.. Cinayet suçundan zehirli iğne ile idam edilmiş. Haşlanmış tauk, soslu patates püresi, sebzeler, ekmek, çay, su ve panç.


 

 YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir