taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.702
Euro
7.339
Altın
1677
Borsa
96080.25
Gram Altın
361.263
Bitcoin
46411.94

Mahsun Kırmızıgül: Ayda 10 bin TL’yle geçiniyorum

Sinemaya adım attığında eleştirenlerin çok olduğunu söyleyen Kırmızıgül, ayda 10 bin TL'ye geçindiğini söyledi.


Whatsapp ile paylaş

Mahsun Kırmızıgül: Ayda 10 bin TL’yle geçiniyorum

‘Mucize’ filmiyle yeniden gündeme gelen Mahsun Kırmızıgül, kendisini uluslararası platformda kanıtlamak istediğini söyledi.

Mahsun Kırmızıgül: Ayda 10 bin TL’yle geçiniyorum

Hedef büyüten yönetmen, “Sinemaya ilk adım attığımda eleştirenler çok oldu. ‘Türkücünün sinemayla ne işi olur?’ deyip güldüler ama şimdi başarı ve verilen emekle alınan karşılık ortada. Yurt dışında da film çekeceğim, beni oradan izleyecekler” dedi.

"10 BİN TL'YE GEÇİNİYORUM"

Milliyet'te yer alan habere göre, Kırmızıgül, sahnelerden büyük paralar kazanacakken neden sinemayı tercih ettiğini anlattı: “Sinema sevdamdan parayı bir kenara attım. Sinema benim dünyam. Sahnelere devam etseydim, yaklaşık 100 milyon dolar kazanmıştım ama ben ayda 10 bin TL’yle geçiniyorum. Az kazansam da mutluyum. Hedefim 60 yaşına kadar 10 tane film çekip sonraki nesillere bırakmak.”

"MÜZİK DÜNYASI SAHTE"

Müziğe asla dönmeyeceğini yineleyen Kırmızıgül, sahneye ancak halk konseri vermek için çıkacağını söyledi. Kırmızıgül, müzik sektörünü de isim vermeden eleştirdi: “Uzun süre içlerinde bulundum. O insanların hepsi sahte. Yüzüne gülüp arkadan iş çeviriyorlar, sahteliklerinden bıktım. Gazinoların son güzel dönemlerine yetiştim ama şimdiki müzik izleyicilerini pek tasvip etmiyorum. Parası olanlar maalesef iyi dinleyici değil.”

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir