taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.361
6.07745
1215.97
93433.59
209.551

Manisa'da damat nikahtan sonra takılarla kaçtı

Manisa Salihli'de 22 yaşındaki R.E., 8 gün önce evlendiği 27 yaşındaki Mehmet Ali E.'nin nikahta takılan 30 bin lira değerindeki ziynet eşyasıyla kaçtığını söyledi.

24.08.2014 - 19:12..

manisa

Salihli’nin Durasıllı Mahallesi’nde bakkal sahibi olan Mehmet Ali E. ile R.E., geçen 16 Ağustos Cumartesi günü kıyılan nikahla evlendi.

DAMAT NİKAHTAN BİR GÜN SONRA TAKILARLA KAÇTI

Mehmet Ali E., nikahtan sonraki günün Sabahı, takılan 30 bin lira değerindeki ziynet eşyasıyla birlikte ortadan kayboldu. Geçen zamana rağmen telefonla da ulaşamadığı eşinin başka bir kadın ile ilişki yaşadığını öğrendiğini söyleyen R.E., savcılığa giderek şikayetçi oldu.

"HERHANGİ BİR ŞÜPHELİ HAREKETİ OLMADI"

Mehmet Ali E. ile 8 ay görüştüklerini ve severek evlendiklerini söyleyen R.E., şu ifadeleri kullandı;

"Birlikteliğimizin ardından evlenmeye karar verdik. Çünkü biririmizi çok seviyorduk. 1 hafta önce Durasıllı Mahallesi’nde evlendik. Düğün öncesindeki dönemde onun herhangi bir şüpheli hareketi olmadı. Düğün gecesi her şey bitti ve sabah 11.00’de kalktığımda telefonumda bir mesaj olduğunu gördüm. Mesajında arkadaşının babasının öldüğünü ve hastanede olduğunu yazmıştı. Saat 12.20 sıralarında yine aradım. Bana bu kez öğleden sonra 15.00-16.00 gibi geleceğini söyledi. Bu konuşmamızda bana düğünde takılan takıları dedesine bıraktığını söyledi. Akşam saat 19.00’da yakınları evime geldi.

Manisa'da damat nikahtan sonra takılarla kaçtı

"NİŞANLIYKEN BİR KAÇ MESAJINI YAKALAMIŞTIM"

Halasının kızları bana sevgilisi olduğu söyledi. Aslında nişanlılık sürecinde cep telefonunda birkaç defa mesajlarını yakaladım. Kendisi mesajları sürekli yalandı. Meğer kendisinin ayrı bir yedek hattı ve yedek sevgilisi varmış. Onun yalanlarla dolu bir dünyası varmış. Bunu çok geç öğrendik. Bütün dünyam ve hayallerim yıkıldı. Allah’ından bulsun. Savcılığa giderek şikayetçi oldum. Boşanma davası için de başvurdum"

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)