taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.4877
6.18705
1201.525
92708.56
211.925

Manisa'da MHP'li adayın konvoyuna saldırı

Manisa'da, MHP Salihli İlçe Belediye Başkan Adayı Zeki Kayda'nın konvoyuna kimliği belirsiz kişilerce taşlı saldırıda bulunuldu.

11.03.2014 - 08:44..

Manisa'da MHP'li adayın konvoyuna saldırı

Seçim çalışmaları kapsamında Salihli'nin Sart Beldesi'ne giden MHP Salihli Belediye Başkan adayı Zeki Kayda ve partililer, seçim bürosu açılışı öncesinde belde içerisinde konvoy yaptı.

30 KİŞİ TERÖR ÖRGÜTÜ LEHİNE SLOGAN ATTI

Bu sırada konvoya, kimliği belirsiz kişilerce taşlı saldırıda bulunuldu. Saldırı sonrası seçim otobüsü ile konvoydaki bazı araçlarda hasar oluştu. Zeki Kayda, beldedeki bir kahvehanede vatandaşlara seslenirken yaklaşık 30 kişi, terör örgütü lehine slogan attı. Bunun üzerine jandarma bölgede güvenlik önlemi aldı.

"BİZİM YERİMİZ KESİNLİKLE SOKAKLAR DEĞİL"

Buradan bir süre sonra ayrılan Kayda, ilçe merkezindeki parti binası önünde partililere sağduyu çağrısı yaptı. Başkan adayı Kayda;  "Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin de dediği gibi bizim yerimiz kesinlikle sokaklar değil. Özellikle gençlerimize sesleniyorum. Lütfen ama lütfen kesinlikle sakin, soğuk kanlı olun, tahriklere kapılmayın, provokatörlere aman vermeyin" ifadelerini kullandı.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)