taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3664
6.128
1226.02
92409.72
211.729

Manisalı kız sevgilisine saldıran adamı yere serdi

Manisa’da, bir pastanede erkek arkadaşına bıçakla saldıran şahsı tek hamlede yere düşüren genç kadın, sevgilisinin hayatını kurtardı.

10.03.2015 - 10:36..

öğretmen

Olay, Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde bir pastanede yaşandı. Aralarında daha önceden husumet bulunan R.H., pastanede kız arkadaşıyla oturan H.E.’yi yanında getirdiği bıçakla çeşitli yerlerinden bıçakladı. Olay yerinde bulunan müşteriler durumu 112 acil servis ve 155 polis ekiplerine bildirdi.

Sağlık ekipleri bıçaklanan H.E’ye ilk müdahaleyi yaparak Manisa Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Bıçaklı saldırgan R.H. ise olay yerine gelen polis tarafından gözaltına alındı. Bıçaklı saldırı anı pastanenin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Manisalı kız sevgilisine saldıran adamı yere serdi VİDEO

TEK HAMLEDE YERE DÜŞÜRDÜ

Görüntülerde, bıçaklı saldırgan masada kız arkadaşıyla oturan H.E.’yi gözüne kestirdikten sonra bir süre pastanenin koridorunda yürümeye başlıyor. Sonra uygun anı bulan R.H., aniden H.E.’nin oturduğu masaya yönelerek, yanında getirdiği bıçağı savuruyor. H.E. ile aynı masada oturan genç kadın, bıçaklı saldırganı erkek arkadaşından uzaklaştırmak isterken, yaptığı müdahaleyle tek hamlede yere düşürüyor.

Manisalı kız sevgilisine saldıran adamı yere serdi

CESARETİ ŞAŞIRTTI

Dengesini kaybeden R.H.’yi daha sonra garsonlar ve genç kadın güçlükle pastaneden uzaklaştırıyor. Elinden yaralanan H.E. ise bileğine tampon uygulayarak, kan kaybını önlemeye çalışıyor. Olay anında masalarda oturan müşterilerin kaçıştığı görülürken, erkek arkadaşına saldıran bıçaklı şahsa müdahalede bulunan genç kadının cesareti görenleri şaşırttı.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir