taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7667
Euro
7.3731
Altın
1650.34
Borsa
93225.22
Gram Altın
358.715
Bitcoin
49321.99

Marmara Üniversitesi'nde satırlı kavga: 2 yaralı

Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü'nde karşıt görüşlü iki öğrenci grubu arasında çıkan satırlı kavgada 2 öğrenci yaralandı.

DHA |
Whatsapp ile paylaş

Marmara Üniversitesi'nde satırlı kavga: 2 yaralı

maramra

Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü'nde sabah saatlerinde karşıt görüşlü öğrenci grupları arasında satırlı kavga çıktı.

2 ÖĞRENCİ YARALANDI

Kampüsün girişinde bulunan polis ekiplerinin önünde gerçekleşen saldırıda Ogün Yıldız ve Ferman Yıldız isimli üniversite öğrencileri, kafalarına ve ellerine satırın ters tarafının isabet etmesi sonucu yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralı öğrencilerin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

"ÖĞRENCİ OLMAYANLAR VAR"

Öte yandan kampüsün içerisinde bulunan kantinde mahsur kalan öğrencilerin olduğu bilgisine ulaşılırken, kampüsün bahçesinde de 150-200 civarından ırkçı bir grubun toplandığı bildirildi. Kantinde mahsur kalan öğrenciler, toplanan gruptaki kişilerin İstanbul'un çeşitli ilçelerinde bulunan ülkü ocaklarından toplanarak geldiklerini ve çoğunun öğrenci olmadığını söyledi.

Marmara Üniversitesi'nde satırlı kavga: 2 yaralı

Öğrenciler, çevik kuvvet ve ÖGB'lerin gözleri önünde ırkçı ve öğrenci olmayan kişilerin okula girdiğini ifade ederken, ırkçı grubun kampüs bahçesinde bekleyişinin sürdüğü öğrenildi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir