taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

MEB Özel Temel Liselerin listesini yayınladı

Milli Eğitim Bakanlığı, dershanelerin özel okula dönüşümü programı kapsamında, ruhsat alan Özel Temel Liselerin isimlerini yayınladı.

AA |
Whatsapp ile paylaş

MEB Özel Temel Liselerin listesini yayınladı

meb

Milli Eğitim Bakanlığı(MEB), öğrenci ve velilerin mağdur olmamaları için dershanelerin özel okula dönüşümü programı kapsamında, ruhsat alan Özel Temel Liselerin isimlerini internet üzerinden yayınladı.

Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünün internet sitesinde yer alan duyuruda, dönüşüm programına alınan bazı özel dershanelerin, kurum açma izni ile işyeri açma ve çalışma ruhsatı değişikliği yapmadan Özel Temel Lise olarak faaliyette bulunduklarına dair reklam ve ilan verdiklerinin, ayrıca öğrenci kaydı yaptıklarının anlaşıldığı belirtildi.

DUYURU YAPILDI

Öğrenci ve velilerin mağdur olmamaları için kayıt yaptırılacak Özel Temel Liselerin Bakanlıktan izin alıp almadığını araştırarak kayıt yaptırmaları gerektiği vurgulanan duyuruda, bu doğrultuda Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünün, "https://ookgm.meb.gov.tr/" internet sitesinde yayınlanan Özel Temel Liselerin listesinin takip edilmesi istendi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir