Euro
9.4809
-0.46%
Dolar
7.9529
-0.66%
Altın
463.71
-0.32%
Borsa
1.338
1.28%
Bitcoin
153.024
4.52%
11ºC
İstanbul
Çok bulutlu 11 C
  Acun Ilıcalı'yı rahatsız eden gösteri - izle

  Acun Ilıcalı'yı rahatsız eden gösteri - izle

  Acun'u rahatsız eden gösteri.. SEN HİÇ AİLEDEN BİRİNİ KAYBETTİN Mİ..
  • 29.12.2012 - 22:41

  Acun Ilıcalı yı rahatsız eden gösteri - izle #1

  ENSONHABER.com/DETAY HABER Yetenek Sizsiniz yarışmasının dün geceki bölümünde Enver Ertaş isimli yarışmacının illüzyon şovuna Acun Ilıcalı tepki gösterdi.

   

  ACUN ILICALI TEPKİ VERDİ

  Yarışmanın ikinci turları dün akşamki bölümle start alırken, hayatını kaybetmiş birinin hatırası üzerinden yapılan illüzyon gösterisi -başarılı bulsa da - Acun Ilıcalı'dan tepki gördü.

  İZLEYİCİ ŞAŞTI KALDI

  Enver Ertaş adlı yarışmacı, stüdyoda yer alan ve yakınlarından Fatma isimli birini kaybetmiş olan bir izleyiciyi sahneye alarak hazırladığı gösteriyle ilgi odağı oldu. Gerek jüri gerekse stüdyodaki izleyiciler gösteri sonunda şaşkınlığını gizleyemezken, oylama sonrası Acun Ilıcalı'dan açıklama geldi.

  ÖLÜM ÜZERİNDEN İLLÜZYON OLMAZ

  "Oylarını etkilememek için az önce konuşmadım" diyen Acun şöyle devam etti;

  "Ölümü yaşamış birine yapılacak bir şov değil bu. Ben ölüm acısını çok yakından yaşamış birisiyim. Mesela bu kızın kardeşi geçen sene trafik kazasında kaybeden biri olsaydı, biz onu sahnede kaybederdik mesela. Bence senin kötü bir niyetin yok. Ancak son derece yanlış, İllüzyon rahmetli bir insan üzerinden olmaz."

  Acun Ilıcalı, yıllar önce trafik kazasında babanne ve dedesini, o kazadan 4 yıl sonra başka bir kazada ise anne ve babasını kaybetti. 

  İşte o gösteri;

  ACUN'U RAHATSIZ EDEN GÖSTERİ

  Acun Ilıcalı yı rahatsız eden gösteri - izle #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir