Dolar
7.2438
2.8276%
Euro
8.6098
2.7827%
Altın
2059.46
1.0405%
Borsa
1034.4
-5.2573%
G. Altın
478.7
3.6627%
Bitcoin
85521.19
4.3685%
28ºC
İstanbul
Güneşli 28 C

  Adnan Oktar: Peygamber'e çekmişim - Video

  Adnan Oktar, dün kavgalı geçen canlı yayının ardından Beyaz TV'deki Dinamit programına konuk oldu.
  • 26.01.2013 - 01:44
  Adnan Oktar: Peygamber'e çekmişim - Video

  Adnan Oktar: Peygamber'e çekmişim - Video #1

  ENSONHABER.com/DETAY HABER Önceki gece Rasim Ozan Kütahyalı ile yaptığı kavgalı canlı yayın programı sonrası yine Beyaz TV ekranlarında Dinamit programına konuk olan Adnan Oktar ilginç açıklamalarda bulundu.

  "SEVGİLİNİZ VAR MI?"

  Mehdilik ve kadınların örtünme kuralları üzerine gelen soruları yanıtlayan Adnan Oktar "sevgiliniz var mı?" sorusunu ise "kırmızı çizgi" uyarısıyla cevapsız bıraktı.

  "KIZLAR DIŞARIDA ÇARŞAF GİYİYOR"

  Adnan Oktar, programına çıkardığı birbirinden ilginç kadınlarla ilgili ise "Onlar dışarıda çarşafla geziyor, burada ev ortamında oldukları için bu şekilde giyiniyorlar" dedi.

  "ALEMCİYİM NEŞELİYİM"

  Beyaz TV'nin gündüz kuşağı programlarında kadınların dekolte kıyafetle gözüktüğünü hatırlatan Oktar, kendisini tanımlarken "Alemciyim, neşeliyim ve kadınlardan hoşlanıyorum" dedi.

  "PEYGAMBERE ÇEKMİŞİM"

  Adnan Oktar'ın kadınlardan hoşlanma şekli üzerine gelen soruya kendisini Hz. Muhammed'e benzeterek verdiği yanıt ise programın moderatörü tarafından tepkiyle karşılandı.

  Kendisinin Seyyid olduğunu belirten Adnan Oktar'ın tepki çeken sözleri şöyle;

  "Ben o yönden Resulullah'a çekmişim. Dedeme çekmişim. Peygamberimiz diyor ki bana üç şey sevdirildi. Birincisi namaz, ikincisi güzel kokular, üçüncüsü ise kadınlar.. "

  ADNAN OKTAR: PEYGAMBERE ÇEKMİŞİM

  Adnan Oktar: Peygamber'e çekmişim - Video #2

  HABERİ YORUMA KAPATTIK ÇÜNKÜ.. Siz okurlarımızı koruma için bu haberi yoruma kapattık! Adnan Oktar'ın avukatları açtığı davalarla polisleri, hakimleri bezdirmiş durumdalar. Hemen her habere, her yoruma dava açar hale geldiler. Sizler de mahkeme köşelerinde sürünmeyin, gereksiz tazminatlar ödemeyin diye koyduğumuz bu yasağı anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. İmza: Okur dostu Ensonhaber :)

  Görüş Bildir