Euro
11.1518
0.13%
Dolar
9.5911
0.07%
Altın
557.29
0.06%
Borsa
1.493
0%
Bitcoin
598.364
-0.27%
11ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 11 C
  Ahmet Hakan Yılmaz Özdil kavgası başladı

  Ahmet Hakan Yılmaz Özdil kavgası başladı

  Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'in HDP'yi ve Demirtaş'ı parlatanlara karşı yazdığı uyarı yazısına cevap, Ahmet Hakan'dan geldi.
  • 05.06.2015 - 10:01

  Ahmet Hakan Yılmaz Özdil kavgası başladı #1

  Sözcü'nün ulusalcı kimliği ile tanınan yazarı Yılmaz Özdil, dün bir yazı kaleme aldı. Özdil, CHP'ye yakın olan medya ve STK'ların çılgınlar gibi HDP'yi ve Demirtaş'ı parlatmaya çalıştıklarını anlattığı yazısında "30 yıldır gazeteciyim, böyle cila görmedim" dedi.

  KALAŞNİKOFA ŞARJÖR OLMAYIN

  Özdil aynı yazısında, CHP'li seçmene de seslendi ve "PKK'nın kalaşnikoflarına şarjör olmayın" uyarısında bulundu, yani "HDP'ye oy vermeyin" dedi.

  AHMET HAKAN YILMAZ ÖZDİL'E FAŞİST DEDİ

  Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Yılmaz Özdil'e bugünkü yazısında cevap verdi. Özdil'e açık açık 'faşist' diyen Hakan, Sözcü yazarına yönelik sert sözlerini şöyle sürdürdü:

  Roboski'de devlet bombalarıyla parçalanmış ölü canların ardından "Bunlar katırdır" diye yazabilen ebleh faşiste pek yaraşıyor.

  3 KAYBEDENİ BİRLİKTE PARLATMIŞLARDI

  Oysaki Yılmaz Özdil'in Hürriyet'te yazarlık yaptığı dönem ve sonrasında, Kılıçdaroğlu, Sarıgül ve Ekmeleddin İhsanoğlu'nu CHP seçmenine kabul ettirmek için birbirine yakın yazılar yazmış ve bu kişileri öve öve bitirememişlerdi. Şimdi ise Ahmet Hakan HDP ve Demirtaş'ı olduğundan fazla parlatmaya devam ediyor fakat Yılmaz Özdil, HDP konusunda Ahmet Hakan'dan farklı hareket ediyor.

  Ahmet Hakan Yılmaz Özdil kavgası başladı #2

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir