Euro
10.0676
-0.11%
Dolar
8.5484
-0.18%
Altın
495.62
-0.39%
Borsa
1.352
-0.86%
Bitcoin
288.007
3.86%
24ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 24 C
  Ahmet Hakan'ın hareminde görmek istediği kadınlar

  Ahmet Hakan'ın hareminde görmek istediği kadınlar

  HAREMİNE KAPATMAK İSTEDİĞİ KADINLARI YAZDI Listenin başında Türk seks filmlerinin efsane yıldızı var
  • 05.02.2012 - 12:24

  Ahmet Hakan ın hareminde görmek istediği kadınlar #1

  Hürriyet gazetesinin 4 Yüz'ü; Ahmet Coşkun Hakan, Enis Berberoğlu, Sedat Ergin ve Ertuğrul Özkök Topkapı Sarayı'nı gezdi. Yazarlar Harem dairesine ilişkin dikkat çekici satırlar kaleme aldı.

  4 yazar da haremlerinde görmek istediği kadınları sıralarken Ahmet Hakan'ın listesinde en çok dikkat çeken isim filmleriyle bir döneme damgasını vuran Zerrin Egeliler'di.

  AHMET HAKAN'IN HAREM LİSTESİ

  Ahmet Hakan ın hareminde görmek istediği kadınlar #2'Cariye sayısı üzerinden yapılan Harem edebiyatı fazla oryantalist gelir bana. Batılı kafanın egzotik fantezilerini süsleyen bu yaklaşıma teslim olmak istemiyorum' diyen Ahmet Hakan'ın Hareminde olmasını istediği isimler şunlar: PATRICIA HIGHSMITH, FEYZA, MISS MARPLE, VIRGINIA WOOLF, ZERRİN EGELİLER, ÇALIKUŞU FERİDE, KARANTİNALI DESPİNA, SABİHA SERTEL, JUDY GARLAND..

  ABLA NASIL OLDU DA OLDU BU İŞLET

  Ahmet Hakan, bir dönem Türk seks filmlerine damga vuran Zerrin Egeliler için şu satırları kaleme aldı;

  "Karanlık kahvelerde tıraşı uzamış adamlar" anlatırdı onun hikayesini: Kocası onu acayip çirkin bulur ve aşağılarmış, o da kocasına inat gitmiş seks filmlerinin yıldızı olmuş. Bu karanlık kahve efsanesi ne kadar doğrudur bilinmez ama onun 70'lerin sonundaki ergenlerin dünyasını fena halde örselediği acı bir gerçektir. Bir deli fişek gibi girdi saklı hayatlarımıza. Ve hep saklı kaldı. Arzu Okay onun yanında fazla cici kalır. Feri Cansel bile onun kadar saklı kalmadı. Üstü örtülmüş bir gerçektir. Kendisini bulsam, konuşurdum, "Abla nasıl oldu da oldu bu işler" diye...

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir