Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
453.949
-8.35%
15ºC
İstanbul
Bulutlu 15 C
  Alev Alatlı'dan Şirin Payzın'a: Savcıya dönüştünüz

  Alev Alatlı'dan Şirin Payzın'a: Savcıya dönüştünüz

  CNN Türk'te 360 programına konuk olan Alev Alatlı, Gezicileri savunan Şirin Payzın'ı "Savcıya dönüştünüz" diyerek susturdu.
  • 12.12.2014 - 20:48

  Alev Alatlı dan Şirin Payzın a: Savcıya dönüştünüz #1

  Bu yıl Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri töreninde yaptığı konuşmayla gündeme damga vuran Alev Alatlı, CNN Türk ekranlarında yayınlanan Şirin Payzın ile 360 programına konuk oldu. Şirin Payzın'ın sorularını yanıtlayan Alev Alatlı, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

  "RÖNESANSTAN GEÇİYORUZ"

  Yazar Alev Alatlı, açıklamalarında "Türkiye büyük ve muazzam bir dönüşümden geçiyor. Bunun ilerde baktığınızda sizin torunlarınız benim torunlarım baktığında rönenans olduğunun görünmesini umarım. Ama Türkiye büyük bir zihniyet oluşumundan geçiyor" dedi.

  "SAVCIYA DÖNÜŞTÜNÜZ"

  "Rihanna'ya alkış tutanların bir kısmı da Gezi Parkı'nda çöp toplama zincirleri oluşturup, ya Çarşı grubuyla birlikte ki şu anda müebbetten yargılanıyorlar.. Öbürleri darbecilikten yargılanıyorlar" ifadelerini kullanan Şirin Payzın'ın objektiflikten uzaklaşması Alev Alatlı'yı kızdırdı. Alatlı, "Hayır, hayır.. Bakın hemen savcıya dönüştünüz" diyerek Şirin Payzın'ı susturdu.

  Alev Alatlı'dan Şirin Payzın'a: Savcıya dönüştünüz

  Alev Alatlı dan Şirin Payzın a: Savcıya dönüştünüz #2

  Alev Alatlı'dan Cumhuriyet muhabirine müthiş ayar haberiAlev Alatlı dan Şirin Payzın a: Savcıya dönüştünüz #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir