A.Ş.K izleyiciyle buluştu - izle

A.Ş.K izleyiciyle buluştu - izle

Kanal D'nin başrollerini; Hazal Kaya, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre, Hakan Kurtaş ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştıkları yeni dizisi "A.Ş.K" dün geceye damga vurdu.

Bir spor kulübünde tenis dersleri vermekte olan Azra Özak (Hazal Kaya), uzun zamandır birlikte olduğu Kerem Gürsoy'u (Hakan Kurtaş) yüzme hocası olarak çalıştığı kulübe aldırır. İki aşık çok mutludur. Artık evlenmelerinin önünde hiçbir engel kalmamıştır. Kısa süre içinde para biriktirip dünya evine girebileceklerdir.

A.Ş.K. 1. Bölüm özeti HD - izle

AZRA KEREM'İ EVLENMEYE İKNA EDECEK Mİ?

Dizinin ilk bölümünde 6 ay ömrü kaldığını öğrenen Şebnem duygusal dakikalar yaşattı. Tenis öğrenmek için gittiği yerde Kerem'le karşılaşan Şebnem gönlünü ona kaptırdı ve hiçbir şeyden habersiz bunu Azra'ya anlattı. Babası borç batağında olan Kerem ise bir çıkış yolu ararken, Azra'dan gelen teklifle şok oldu.

YİNE FAKİR KIZI OYNUYOR

Muhteşem Yüzyıl'ı tahtından etmek için Kanal D ekranlarında ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkan A.Ş.K sosyal medyanın gündemine oturdu. 'Aşk-ı Memnu'da zengin kızı oynayan Hazal Kaya, 'Adını Feriha Koydum' dizisinde fakir kızı oynamıştı. Yeni dizi projesinde de fakir kız rölünü tercih eden güzel oyuncu, "Fakir ama bu sefer gurur da yok" diye twitter'da ti'ye alındı.