Euro
9.4566
1.29%
Dolar
7.8931
0.86%
Altın
454.77
1.73%
Borsa
1.3
1.3%
Bitcoin
152.543
6.08%
7ºC
İstanbul
Yağmur 7 C
  ATV'deki dekolte krizi BBC'de de yaşanmış - izle

  ATV'deki dekolte krizi BBC'de de yaşanmış - izle

  İngiliz yayın kuruluşu BBC, sunucu Holly Willoughby'nin giydiği dekolteli kıyafet için seyircilerden özür dilemiş.
  • 09.10.2013 - 08:23

  ATV deki dekolte krizi BBC de de yaşanmış - izle #1

  Geçtiğimiz günlerde, Ak Parti sözcüsü Hüseyin Çelik'in gündeme getirmesiyle ATV'de yaşanan dekolte krizinin bir benzerinin İngiliz kanalı BBC'de de yaşandığı ortaya çıktı.

  ATV'deki dekolte krizi BBC'de de yaşanmış - izle

  ÇELİK, DÜNYADA DA BENZERİ VAR DEMİŞTİ

  ATV'de yayınlanan Veliaht programında giydiği kıyafet çok açık bulunan ve abartılı tavırları nedeniyle de 'sarhoş mu?' yorumlarına yol açan Gözde Kansu, Hüseyin Çelik'in rahatsızlığını dillendirmesinin ardından kanaldan kovulmuştu. Çelik, Kansu'nun kıyafetini eleştirirken, 'Kabul edilemez. Bunun dünyada da örnekleri var' demişti. O örnek BBC'den çıktı.

  İngiliz yayın kuruluşu BBC, Temmuz ayında 'The Voice' adlı şarkı yarışmasının finalinde sunucu Holly Willoughby'nin giydiği dekolteli kıyafetin bazı izleyicilerden tepki alması sonrasında özür dilemişti.

  100'DEN FAZLA ŞİKAYET GELDİ

  Sunucunun 'uygunsuz' kıyafet seçimi dolayısıyla 100'den fazla şikayet alan kurum, 'Eğer bazı izleyiciler Holly'nin kıyafetini uygunsuz buldularsa özür diliyoruz' diye açıklama yapmıştı. BBC sözcüsünün yaptığı açıklamada ayrıca, 'Holly modadan zevk alıyor ve giydiği kıyafetin The Voice UK'in finali için büyüleyici ve tamamıyla uygun olduğuna kanaat getirmiştik. Sunucunun kıyafet seçiminin bu tarz bir programın izleyicilerinin beklentilerinin dışında olacağını düşünmemiştik' ifadelerine yer verilmişti.

  Sunucu Willoughby'nin göğüs dekolteli kıyafetinin Gözde Kansu'nun kıyafetiyle benzerliğiyse dikkat çekti.

  ATV deki dekolte krizi BBC de de yaşanmış - izle #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir