Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
498.093
2.08%
1ºC
İstanbul
Yağmur ve kar 1 C
  AVM'lere karşı Hürriyet AVM ödülleri dağıttı

  AVM'lere karşı Hürriyet AVM ödülleri dağıttı

  Hürriyet'in öncülüğünde gerçekleşen Sign of the City Awards’ta gayrimenkul ve inşaat sektörünün en iyi projeleri seçildi.
  • 08.11.2014 - 14:16

  Geçtiğimiz yıl "Gezi Parkı'nda ağaçlar kesilecek, yerine AVM yapılacak" propagandası üzerinden hükümeti düşürme amacına yönelecek kadar çığrından çıkan olayları tetikleyen Hürriyet şimdi de AVM ödülleri dağıttı.

  AVM lere karşı Hürriyet AVM ödülleri dağıttı #1
  (Hürriyet Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı)

  HÜRRİYET ÖNCÜLÜK ETTİ

  Hürriyet'in ön ayak olduğu organizasyonda inşaat sektörünün en iyi projelerinin yanı sıra en başarılı AVM projeleri de bizzat Doğan Grubu yöneticileri tarafından ödüllendirildi.

  AVM lere karşı Hürriyet AVM ödülleri dağıttı #2

  Gecede en iyi projeler adıyla 28 projeye ödül verilirken, aralarında "En iyi AVM, en iyi mimari ve en iyi az katlı bina" gibi kategoriler yer aldı.

  AVM lere karşı Hürriyet AVM ödülleri dağıttı #3

  GEZİ'DE AVM'YE KARŞI ÇIKMIŞLARDI

  Hürriyet gazetesinin başı çektiği Doğan Grubu, Gezi olaylarını en çok kışkırtan yerli medya akımı olmuştu. Gerekçeleri ise o dönem Gezi Parkı'na ağaçların kesilerek AVM yapılacağıydı.. AVM karşıtlığı uğruna ülkeyi bir süre kaosa sürükleme amacına kadar giden olaylar silsilesinin en büyük kaşıyıcısı Hürriyet şimdi tam tersini yapıyor ve AVM ödülleri dağıtıyor.

  AVM'lere karşı Hürriyet AVM ödülleri dağıttı İZLE

  AVM lere karşı Hürriyet AVM ödülleri dağıttı #4


  Görüş Bildir