Euro
10.3686
0.48%
Dolar
8.869
0.59%
Altın
495.45
-0.15%
Borsa
1.384
-0.57%
Bitcoin
370.423
-2.97%
19ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 19 C

  Avrupa Avrupa'ya üniversiteli gençlerden büyük ilgi

  Ebru Cündübeyoğlu, Durul Bazan ve Selen Seyven, hikayeleriyle gençleri güldürdü.
  • 22.10.2012 - 10:37
  Avrupa Avrupa'ya üniversiteli gençlerden büyük ilgi

  Avrupa Avrupa ya üniversiteli gençlerden büyük ilgi #1

  Üniversitelerden gelen yoğun istek üzerine geçtiğimiz hafta Sakarya Üniversitesi öğrencileriyle buluşan Avrupa Avrupa oyuncu ekibi, bu hafta da İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi. Bayramdan sonra İstanbul Arel Üniversitesi'ne gidecek olan Avrupa Avrupa oyuncuları gençlerden büyük ilgi görüyor...

  İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde 19 Ekim Cuma günü söyleşiye katılan Avrupa Avrupa dizi oyuncuları, gençlerin sorularına verdikleri cevaplarla salonda kahkahaların kopmasına neden oldular. Enerjileriyle öğrencileri şaşırtan oyuncular yaptıkları komik esprileriyle gençlerle keyifli vakit geçirdi.

  AB (Avrupa Birliği) gibi önemli bir konuyu işleyen tek dizi olarak öğrencilerle bir araya gelen Avrupa Avrupa dizisi oyuncu ekibi (Ebru Cündübeyoğlu, Durul Bazan, Selen Seyven ve Burak Serdar Şanal) üniversitelilerle buluşmaya devam ediyor.

  Öğrencilerin nasıl oyuncu oldunuz sorusuna?

  Durul Bazan "İktisat okuyordum bir gün kafayı kırdım bir arkadaşım konservatuara hazırlanıyordu. Ben de sınava girdim ve ben kazandım o kazanamadı"

  Selen Seyven "Benim dayım tiyatro oyuncusuydu. Kızlar dayıya aşık büyür ve çocukluğumdan itibaren hep oyuncu olmak istedim"

  Ebru Cündübeyoğlu "Denk geldi başladık 19 yıl oldu"

  Burak Serdar Şanal "Düğünlerde oynuyordum yapımcımız görmüş" diyerek öğrencileri kahkahaya boğdular...

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir