Euro
9.3516
-0.39%
Dolar
7.8137
-0.74%
Altın
449.33
-1.9%
Borsa
1.329
-1.02%
Bitcoin
141.680
6.40%
10ºC
İstanbul
Puslu güneşli 10 C
  Ayşenur Arslan'dan Yılmaz Özdil'e tepki

  Ayşenur Arslan'dan Yılmaz Özdil'e tepki

  Arslan, Özdil'in Esad'ı eleştirmesi için "bunlar henüz feodal aşiret düşeyini aşamamış bir toplumun belirtileri" dedi.
  • 04.10.2013 - 16:57

  Ayşenur Arslan dan Yılmaz Özdil e tepki #1

  CNN Türk'ten kovulduktan sonra Yurt'ta yazmaya başlayan Ulusalcı Ayşenur Arslan Yön Radyo'da konuştu. Arslan, Yılmaz Özdil'in Esad'ı ve Halk TV'yi eleştirip "T.C. Başbakanına kimse hakaret edemez" demesine tepki gösterdi.

  Gazetecinin tüm sorumluluğunun kamuya ve mesleğine karşı olduğunu belirten Arslan,"Bunlar henüz feodal aşiret düşeyini aşamamış bir toplumun belirtileri" dedi.

  Ayşenur Arslan sözlerine şöyle devam etti:

  RÖPORTAJ YAPIYORSUN "YEDİRMEM" DİYORLAR

  "Başbakana eleştiri getiriyorsun, koskoca Mehmet Barlas yedirmeyiz diyor. Esad ile röportaj yapıyorsun sevgili Yılmaz, "Ben sana Türkiye'yi yedirmem diyor. Yani, Başbakan'a kızarım ama işte ben sana Başbakanımı da yedirmem" diyor.

  YILMAZ ÖZDİL'E "AŞİRET DÜZEYİ" TEPKİSİ

  Bunlar henüz feodal aşiret düzeyini aşamamış bir toplumun belirtileri. Yani biz içerde birbirimizi yeriz ama dışarıya karşı o benim başbakanımdır-biliyorsunuz bunu bizzat CHP'liler de Mısır'a gittiklerinde yaptılar.

  Artık herkes kimin ne olduğunu biliyor, pozisyonunu biliyor. Evet daha kibar daha davranılmasını talep edebilirsiniz. Bunda bir problem yok. Ama gazeteci olarak Türkiye Cumhuriyeti'ni yöneten, sahibi, şusu busu siz değilsiniz. Bununla ilgili bir ifade geldiğinde bunu düzeltmek adına bir telaş göstermezsiniz. Orada Esad'a "o benim başbakanım, siz onu nasıl söylersiniz" demezsiniz."

  Ayşenur Arslan dan Yılmaz Özdil e tepki #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir