Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
374.105
-4.01%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 17 C

  Azeri gazeteci: Babama soru sorar gibi hissettim

  Azerbaycan'daki şehit askerlerle ilgili Erdoğan'a soru sorarken ağlayan Azeri gazeteci, "O an babama soru sorar gibi hissettim" dedi.
  • 05.04.2016 - 12:36
  Azeri gazeteci: Babama soru sorar gibi hissettim

  azer

  Türk Amerikan Kültür ve Medeniyet Merkezi'nin açılışında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ağlayarak Azerbaycan’daki şehit askerlerle ilgili soru soran Azerbaycanlı muhabir Ganire Ataşova, yaşadığı duygu dolu anları anlattı.

  "ERDOĞAN 'KORKMAYIN YANINIZDAYIZ' DEDİKTEN SONRA AĞLADIM"

  TVNET canlı yayınına bağlanan Ganire Ataşova, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a soruyu sorarken ağlamadığını ancak Erdoğan'ın "Korkmayın, Türkiye Azerbaycan'ın yanındadır" dedikten sonra kendini tutamadığını söyledi.

  Azeri gazeteci: Babama soru sorar gibi hissettim VİDEO

  "BİR CUMHURBAŞKANINA DEĞİL DE BABAMA SORU SORAR GİBİYDİM"

  Ataşova, sözlerine "Bir Cumhurbaşkanına değil de, atama, babama soru sorar gibiydim. benim gözyaşım, tüm Azeri halkının gözyaşıdır" ifadelerini de ekledi.Azeri gazeteci: Babama soru sorar gibi hissettim #2

  Azeri gazeteci: Babama soru sorar gibi hissettim #3

  Azeri gazeteci: Babama soru sorar gibi hissettim #4

  ERDOĞAN TÜRK MEDYASINI ELEŞTİRMİŞTİ

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, merkezin açılışında yaptığı konuşmada, “Ermenistan-Azerbaycan sınırında çatışmalar ciddi manada sürüyor ve bu çatışmalarda her iki taraf da ciddi zayiat veriyor. Az önce bir Azeri televizyonu önümü kesti. Onun gözlerinde gözyaşı gördüm, acaba bizim ülkemizdeki medyanın gözlerinde de bu gözyaşını görebilecek miyiz?” ifadesini kullanmıştı.

  Azeri gazeteci: Babama soru sorar gibi hissettim #5

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir