Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
363.364
-0.11%
25ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 25 C
  Bahçeli'yi eleştiren Kaplan'a şaka: Şu an hattımızda

  Bahçeli'yi eleştiren Kaplan'a şaka: Şu an hattımızda

  Canlı yayında Devlet Bahçeli'yi eleştiren Hilal Kaplan'a şaka yapıldı.
  • 28.03.2013 - 18:06

  Bahçeli yi eleştiren Kaplan a şaka: Şu an hattımızda #1

  A Haber'de "Her Yöne 80 dk" çözüm süreci tartışıldı. Tartışmada CHP ve MHP eleştirildi. MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Bursa'da gerçekleştirdiği miting ve konuşmasını sert bir dille eleştiren Hilal Kaplan Moderatörün çıkışıyla ilginç anlar yaşandı.

  KAPLAN'IN BAHÇELİ'Yİ ELEŞTİRİSİ

  Hilal Kaplan, "Birincisi vur de vuralım öl de ölelim" diyen bir kitle var Devlet Bahçeli de bunun da zamanı gelecek dedi. Bunu şehitler gelirken yapmayanlar şimdi PKK'nın silah bırakması sürecinde böyle şeylerin söylenmesini samimiyetsiz olarak değerlendiriyorum. Devlet Bahçeli, 'Bursa Türk milletinin yanında Türklüğün tarafında ve vahtetin yolundadır' diyor. Başka birisi de Hakkari'de birisi Kürtler için bunu söylese ne olur. Asıl bölücü burada kimdir? dedi.

  SAYIN DEVLET BAHÇELİ TELEFON HATTIMIZDA

  Zeynep Bayramoğlu'nun Hilal Kaplan'ın bu sert sözlerinden sonra Devlet Bahçeli şuan telefon hattımızda demesi üzerine Hilal Kaplan büyük bir şok yaşadı. Bayramoğlu'nun yok bu şakaydı demesi üzerine Kaplan, "Gerçekten şaşırdım çünkü Devlet bahçeli böyle bir şey yapmaz. Tam bir devlet adamıdır. Ama ayrıca sevindim de keşke arayıp bize Bursa'daki konuşma ile ilgili açıklama yapsa" diyerek durumu idare etti.

  Hilal Kaplan'a Devlet Bahçeli şakası

  Bahçeli yi eleştiren Kaplan a şaka: Şu an hattımızda #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir