Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
378.794
-0.01%
16ºC
İstanbul
Açık 16 C
  Barzani Adnan Oktar'a sitem etmiş - Video

  Barzani Adnan Oktar'a sitem etmiş - Video

  Adnan Oktar, Mesut Barzani'nin kendisine mesaj göndererek sitem ettiğini ileri sürdü.
  • 14.04.2012 - 13:44

  Barzani Adnan Oktar a sitem etmiş - Video #1

  Kendi televizyon kanalında gündeme ilişkin konuları yorumlayan Adnan Oktar, Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi lideri Mesut Barzani'nin kendisine sitem ettiğini ileri sürdü.

  "BARZANİ BANA SİTEM ETMİŞ"

  Kendi televizyon kanalı olan A9'da genç kızlarla program yapan ve son dönemlerde sergilediği ilginç dans figürleriyle adından söz ettiren Oktar, Barzani ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı.

  Barzani'nin kimi zaman kendisine mesaj gönderdiğini ileri süren Oktar şu ifadelere yer verdi: "Orada ne olduğu, ideolojisi olmayan bir Kürdistan kuracaksın öyle mi? İdeolojisi olmayan bir düşünce mutlaka yıkılır. Senin karşında diyalektik felsefeyi savunan, Marksist-Leninist, örgütlenmiş, üniversite mezunlarından oluşan binlerce kişilik bir ekip var. Bütün dünya da onları destekliyor. Sen kimsin? Gariban Barzani... Geçenlerde bana sitem etmiş. Hocam ben de Seyyid'im, müslümanım, beş vakit namazımdayım, bana neden bu kadar eleştiri yapıyorsun"

  HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

  HABERİ YORUMA KAPATTIK ÇÜNKÜ..

  Ensonhaber olarak okurumuzu korumak adına bu habere yorum yapmanızı engelledik! Adnan Oktar'ın avukatları açtığı davalarla Emniyet'i, hakimleri bezdirmiş durumdalar. Hemen her habere, her yoruma dava açar hale geldiler. Sizler de mahkeme köşelerinde sürünmeyin, gereksiz tazminatlar ödemeyin diye haberi yoruma kapattık.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir