Euro
10.2514
-0.18%
Dolar
8.4451
-0.67%
Altın
498.26
-0.21%
Borsa
1.441
-0.25%
Bitcoin
429.422
-2.04%
24ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 24 C
  BDP'li Sırrı Süreyya eleştirilere sert tepki verdi - izle

  BDP'li Sırrı Süreyya eleştirilere sert tepki verdi - izle

  BDP'li Sırrı Süreyya Önder, deprem bölgesine gitmediği yönündeki eleştiriler için canlı yayında açtı ağzını yumdu gözünü
  • 29.10.2011 - 04:07

  BDP li Sırrı Süreyya eleştirilere sert tepki verdi - izle #1

  Ülke TV'de ekrana gelen ve Ahmet Kekeç ile Salih Tuna'nın gündemi değerlendirdiği En Sıradışı adlı programa telefonla bağlanan Sırrı Süreyya Önder, "Van depreminin ardından bölgeye gitmek yerine terörist cenazesine gittiği" yönündeki Yeni Akit Gazetesi'nin haberine çok sert çıktı.

  Eleştirilere "Biraz Allah'tan korkun, insaf" şeklinde yanıt veren Önder Ahmet Kekeç'te kendisinin telefonunun bulunduğunu ve neden aramadığını sorarak ekledi: "Yahu Ahmet Kekeç beni neden arayıp sormuyor. Neden arkamdan gıybet yapıyorsunuz. Siz hangi ara bu kadar zalim oldunuz, imansız oldunuz?"

  Önder şunları söyledi;

  AÇIKLAMAK ZORUNDA MIYIM

  Ben iki tane cenazenin başındayım şu anda. Bunlar da gencecik insanlar. Kaldı ki cenazeler olmasa bile ben neden Van'da olmadığını açıklamak zorunda mıyım? Sen söyle Turgay, Salih Tuna Ahmet Kekeç siz söyleyin söylemek zorunda mıyım? Belki biz planlamamızı görev dağılımını böyle yaptık.

  HER GÜN 8 MİLLETVEKİLİ

  Depremden hemen sonra daha Başbakan Erdoğan gitmeden 5 saat önce BDP Eş Başkanı oraya gitti. Depremden itibaren her gün en az 8 BDP milletvekili oradaydı.

  İŞTE O ANLAR!..

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir