Petrol
83.85
-1.20%
Euro
17.6844
-0.03%
Dolar
18.4888
0.22%
Altın
964.9
-0.10%
Borsa
3266
0.00%
Bitcoin
349.488
-6.74%
19ºC
İstanbul
Hafif yağmur 19 C

  Behzat Ç'nin sezon finalini sokakta izlediler - Foto

  'Behzat Ç.' adlı televizyon dizisinin dün akşam yayınlanan sezon finali Yüksel Caddesi’nde kurulan dev ekrandan izlendi.
  • 19.06.2012 - 10:05
  Behzat Ç'nin sezon finalini sokakta izlediler - Foto

  Behzat Ç nin sezon finalini sokakta izlediler - Foto #1

  İçerdiği şiddet sahneleri nedeniyle Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından dizinin yayından kaldırılacağı söylendileri nedeniyle Behzat Ç. hayranları yaklaşık 1 ay önce diziyi Yüksel Caddesi'nde kurulan dev ekrandan izlemeye başladı. 'Behzat Ç.' dün akşam yayınlanan sezon finalinde de hayranları alanı hınca hınç doldurdu.

  FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN..

  Diziyi izleyen arasında bulunan Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, sezon finali önce dizinin hayranlarıyla sohbet etti. Tanık şöyle dedi: "Evlerinizde rahat koltuklarınızda diziyi izlemek varken, burada sansüre karşı duyarlılığınızı gösteriyorsunuz, bu yoğun katılımınıza hayran olmamak elde değil, bu duyarlı ortamı 'Behzat Ç.' ekibi ve sizler yarattınız. İyi ki insandan yana, hayattan yana sanatçılar var. Eğilmeyen ve kırılmayan yürekler var, benzer etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz."

  Dizinin reklam aralarında sık sık 'Behzat'a Uzanan Eller Kırılsın' sloganları atılırken, diziyi izleyenler arasında İstanbul'dan gelenlerin de bulunduğu belirtildi.

  FİNALDE BÜYÜK SÜRPRİZ

  Behzat Ç'nin dün akşam yayınlanan sezon finalinde büyük sürpriz yaşandı. Behzat Ç.'nin Pazar akşamı yayınlanan sezon finalinde büyük bir şok yaşandı. Behzat, haksız bir suçlamayla cezaevine giren karısı Savcı Esra'yı kurtarmak isterken her yolu denedi. Ercüment'i saklandığı evinde bulan Behzat, son anda Organize ekiplerinin devreye girmesiyle son anda engellendi. Evden çıkışta ise kendisini öldürmek isteyenler tarafından kaçırılan Behzat'ı ekip arkadaşları Ercüment'in bilgi vermesiyle kurtardı. Meslekten ayrılan Behzat odasını toplayarak emniyete veda etti.

  SAVCI ESRA ÖLDÜRÜLDÜ

  Kendisine yumruk atan Behzat'tan bunun hesabını soracağını söyleyen Ercüment ise asıl sürprizi dizinin sonunda yaptı. Behzat eline gelen belgelerle, karısı Esra'yı cezaevinden çıkarmayı başardı. Ekip arkadaşları ve abisiyle birlikte cezaevi kapısında Esra'nın çıkmasını bekleyen Behzat, karısını kavuşacağı sırada Esra uzaktan vurularak öldürüldü. Karısı kolları arasıda can veren Behzat, kızının kaybından sonra ikinci büyük acıyı yaşadı.

  BEHZAT'IN ANNESİ YAŞIYOR

  Dizinin finalindeki bir diğer sürpriz ise geçtiğimiz hafta Ercüment'in adamı olduğu sanılan kişi tarafından hastane odasında öldürülen Behzat'ın annesinin hayatta olmasıydı. Ercüment'in adamı olan kişi anne Ç.'yi telefonla arayarak Savcı Esra'nın öldürüldüğünü haber verdi...

  Herkesin öldü sandığı derin devlet Anne Ç. büyük üzüntü yaşarken, Ercüment ve Memduh Başgan ise cezaevi yakınlarından Esra'nın öldüğünü gördükten sonra minibüsle ayrıldı. Eşini kaybeden Behzat'ın önümüzdeki sezon intikam planları yapacağı kesin. Ercüment'în dizideki fonksiyonu bitmediği için önümüzdeki sezon da Behzat Ç.'de konuk oyuncu olarak yer almaya devam edecek


  Görüş Bildir