Euro
9.451
-0.04%
Dolar
7.8242
-0.09%
Altın
456.27
-0.12%
Borsa
1.325
0%
Bitcoin
148.700
-1.52%
6ºC
İstanbul
Çok bulutlu 6 C

  Ben de Özledim ilk bölümüyle reytingi tutturamadı

  Sosyal medyada büyük yankı uyandıran 'Ben de Özledim' ilk bölümüyle istenilen reytingi tutturamadı.
  • 28.10.2013 - 08:37
  Ben de Özledim ilk bölümüyle reytingi tutturamadı

  Ben de Özledim ilk bölümüyle reytingi tutturamadı #1

  TRT'nin yayından kaldırdığı 'Leyla ile Mecnun'un ekibi, yeni projeleri 'Ben de hayranlarıyla Star'da buluştu. 'Leyla ile Mecnun' dizisinin ani bir kararla yayından kaldırılmasıyla başlayan yeni dizinin ilk bölümü, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

  Saat 23.30'da başlayan 'Ben de Özledim' ekrana geldiği ilk andan itibaren binlerce tweet atıldı. Gece boyunca hakkında yaklaşık 500 bin tweet atılan dizi, sosyal medyaya damga vurdu. Son sahnesinde senarist Burak Aksak'ın Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant ve yapımcı Onur Ünlü'ye "Leyla ile Mecnun"un final sahnesini anlatması binlerce yorum aldı.

  'YORUMLARI OKURKEN AĞLADIM'

  Senaryo yazarı Burak Aksak'sa Twitter'dan, 'Olum bak 6 bölüm yazdım. Bu sefer dünya yıkılsa dönüp bakmıyoruz, tamam mı? Millet kendini kurtarır, biz kalırız yine ortada ha ona göre... Kendi çölünde kaybolanlar, çekemedikleri senaryo sayfalarından gemiler yapıyorlar. Vedamızı ettik. Bundan sonra bol kahkahalı günler gelir. Finali izlerken ağlamadım. Ama yorumları okurken ağladım. Olum çok yalnızdık, iyi ki dağılmadınız lan' diyerek gelen duygusal tweetlere teşekkür etti.

  REYTİNGLER ÇOK İYİ DEĞİL

  Sosyal medyada büyük ilgiyle karşılanan 'Ben de Özledim' reytinglerde ise şaşırttı. Dizi, tüm kişilerde 25'inci program olurken, AB Grubu'nda ise 7'nci sırada yer aldı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir