Petrol
104.53
1.71%
Euro
17.5662
0.57%
Dolar
17.2402
1.57%
Altın
976.46
1.42%
Borsa
2392
0.00%
Bitcoin
346.948
4.84%
29ºC
İstanbul
Güneşli 29 C

  Bergüzar Korel Tuba Büyüküstün'ün işini kaptı

  Büyüküstün’ün kabul etmediği Karadayı dizisindeki rolüyle kariyerinde yükselen Korel, şimdi hangi projede yer alacak?
  • 20.03.2013 - 08:37
  Bergüzar Korel Tuba Büyüküstün'ün işini kaptı

  Bergüzar Korel Tuba Büyüküstün ün işini kaptı #1

  "Karadayı" dizisinde canlandırdığı hakime Feride karakteriyle oyunculuk kariyerindeki yükselişini sürdüren Bergüzar Korel, dev bir reklam anlaşması yaptı. Önceki yıl uzun ve güzel bacakları nedeniyle bir çorap firmasının reklam teklifini kabul eden Korel, bu kez uzun süredir Tuba Büyüküstün'ün yüzü olduğu ünlü bir şampuan markasıyla anlaşma yaptı.

  1.8 MİLYON LİRA ALACAK

  Geçen hafta yurt dışında anlaşma imzalayan Korel, 1 yıllık kampanya için 1 milyon dolar (1.8 milyon TL) ücret alacak. Büyüküstün'le yapılan ve henüz tamamlanmayan anlaşma biter bitmez Korel'le çekilecek reklam filmleri yayınlanacak. Korel'in marka tarafından tercih sebebi ise uzun ve gür saçlarının yanı sıra Halit Ergenç ile yaşadığı mutlu aile yaşamı ve oğlu Ali'yle medyaya da yansıyan örnek anne imajı.

  İLGİNÇ BİR TESADÜFÜ BERABERİNDE GETİRDİ

  Korel'in Büyüküstün'ün reklamında oynadığı markanın yeni yüzü olması ilginç bir tesadüfü de beraberinde getirdi. Ay Yapım geçen yıl 'Karadayı' dizisinde hakime Feride rolü için ilk olarak Tuba Büyüküstün'e teklif götürmüştü. Ancak Büyüküstün, o dönem eşi Onur Saylak'la ikiz kızlarının ilk aylarını beraber geçirmek istediği için teklifi kabul etmemişti.
  Ay Yapım da Eylem Canpolat ile Sema Ergenekon'un senaryosunu yazdığı Karadayı'daki başrolü Korel'e teklif etmiş ve taraflar şartlarda anlaşıp el sıkışmıştı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir