Euro
9.7339
0.53%
Dolar
8.1205
0.62%
Altın
456.11
1.28%
Borsa
1.402
-0.52%
Bitcoin
507.530
-2.82%
15ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 15 C
  Can Dündar'ın yeni gazetesi belli oldu

  Can Dündar'ın yeni gazetesi belli oldu

  Milliyet'ten kovulan Can Dündar, 6 Eylül'den itibaren Birgün Gazetesi'nde yazacak..
  • 06.08.2013 - 10:43

  Can Dündar ın yeni gazetesi belli oldu #1

  Derya Sazak'ın Genel Yayın Yönetmenliği'nden alındığı Milliyet'te Can Dündar'da gazete patronu Erdoğan Demirören'in telefonuyla gazeteden gönderilmişti. Can Dündar artık Birgün Gazetesi'nde yazacak. Daha önce Milliyet ve Habertürk Gazetesi'nden gönderilen Nuray Mert ve Ece Temelkuran da Birgün Gazetesi'nde yazmaya başlamıştı. Radikal'den ayrılan Yıldırım Türker ve NTV'den ayrılan Banu Güven'in de Birgün Gazetesi'ne geçmesi gündeme gelmiş ancak iki isim de gazeteye geçmemişti.

  DOĞAN TILIÇ KÖŞESİNİ DÜNDAR'A BIRAKTI

  Gelişmeyi Birgün yazarı L. Doğan Tılıç, bugünkü köşe yazısında duyurdu. Bugün itibariyle izne ayrıldığını yazan Tılıç, “Bu arada köşeme de bir Can dost bakacak. Can Dündar. Galiba dünyada ilk kez, bir gazeteci, yokluğunda bir dostunun köşesine sahip çıkacak. Yokluğunu hissettirmeyecek. Başka anlamlar yüklemeyin buna. Komşularım hayvanlarıma, bitkilerime el verecek. Can da köşeme! O kadar. (…) Şimdi köşemi bırakıyorum; 5 Eylül’e kadar Can’a!" diye yazdı.

  CAN DÜNDAR DA DOĞRULADI

  Can Dündar da bu sabah sosyal medya aracılığıyla bu gelişmeyi doğruladı. Dündar Twitter hesabından, "İzne çıkan Doğan'ın köşesinde olacağım. Perşembe'den itibaren Birgün'e beklerim." diye yazdı.

  Can Dündar ın yeni gazetesi belli oldu #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir