Petrol
106.13
5.40%
Euro
17.6206
0.41%
Dolar
17.2846
0.40%
Altın
966.42
0.39%
Borsa
2426
0.72%
Bitcoin
361.228
4.00%
29ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 29 C

  Caner canlı yayında gözyaşlarına boğuldu - Video

  Caner bu sabah katıldığı '2. Sayfa'da gözyaşlarına engel olamadı.
  • 16.02.2012 - 16:20
  Caner canlı yayında gözyaşlarına boğuldu - Video

  Caner canlı yayında gözyaşlarına boğuldu - Video #1

  50 gün önce 33 yaşındaki ağabeyini kaybettiğini söyleyen Caner "Bugüne kadar çok güçlükle karşılaştım. Ama böyle bir acı yaşamadım. Kardeş acısı beni her geçen gün daha da yıkıyor. En büyük isteğim ayda 700 TL'ye çalışan ağabeyime bir araba almaktı. Bunu başaramadım. Ağabeyim ambulansta can çekişerek gitmiş. Son nefesini verirken 'Ne olur beni yalnız bırakmayın, korkuyorum. Ölmek istemiyorum' demiş. Son sözlerini düşündükçe çıldıracak gibi oluyorum. Canımın yarısı gitti. Bu yüzden panik atak krizleri geçiriyorum" dedi.

  BENİ KULLANDILAR

  Geçtiğimiz günlerde Ece Erken'in Beyaz TV'deki 'Ece'yle Tatlım Benim' programına katılan, canlı yayında başında şişe kırılan Caner bu konuya da bir açıklık getirdi. Caner "Başımda bardak kırılacağını bilmiyordum. Reklam yapmak için beni harcadılar. Ece Erken de bana 'Benim haberim yoktu. Beni kullandılar" dedi. Bu sırada yayına Beyaz TV Program Müdürü Tayyar Işıksaçan bağlanıp Caner'in olaydan haberi olduğunu söyledi. Caner buna karşı çıktı. Yayına bağlanan Ece Erken ise "Caner'in başına geleceklerden haberi yoktu. Ben de bilmiyordum" şeklinde konuştu.

  HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

  ECE ERKEN: ÇOK KIRGINIM

  Ece Erken "Ankaralı Turgut olayının ardından Seda Sayan'la barıştınız mı?" şeklinde soruya da şu cevabı verdi: "Turgut'u arayıp ondan özür diledim. Benim için çok zor bir yayın oldu. Üzüldüm ağladım. Kırgınım. Bu konuda daha fazla konuşmak istemiyorum. Umarım her şey yakında düzelir."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir