Euro
10.0676
-0.11%
Dolar
8.5484
-0.18%
Altın
495.62
-0.39%
Borsa
1.352
-0.86%
Bitcoin
290.611
5.58%
26ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 26 C
  Canlı yayında kriz geçirten hayvan muhabbeti – izle

  Canlı yayında kriz geçirten hayvan muhabbeti – izle

  Tarihin Arka Odası'nda hem gülme hem de ağlama krizi geçirten hayvan muhabbeti..
  • 19.02.2012 - 03:09

  Canlı yayında kriz geçirten hayvan muhabbeti – izle #1

  ENSONHABER.com/ÖZEL Habertürk TV'de ekrana gelen ve Murat Bardakçı, Erhan Afyoncu ile Selin Barlas'ın sunduğu Tarihin Arka Odası programı dün gece ilginç anlara sahne oldu.

  İLGİNÇ HAYVAN MUHABBETİ

  Ünlü tarihçi Nurhan Atasoy'un konuk olarak katıldığı programa, avcılık ve hayvanlar üzerine yapılan ilginç muhabbetler damgasını vurdu.

  3 ADET TİLKİ VURDUK MESAJI

  Programın katılımcılarından Selin Barlas'ın, üçüncü köprü güzergahında birçok tilkinin bulunduğunu söylemesi üzerine izleyiciden gelen "Orada 3 tilki vurduk" maili ortalığı karıştırdı.

  Bunun üzerine Barlas canlı yayında hem gülme hem de ağlama krizi geçirirince, programın diğer sunucuları Erhan Afyoncu ile Murat Bardakçı da Barlas'ın üzerine daha fazla gitmeye başladı.

  Selin Barlas, izleyiciden gelen mail ve Murat Bardakçı'nın şakalarına çok sinirlenirken, hayvan hakları üzerine de bir dizi açıklama yapmasına rağmen Bardakçı'nın şakaları bitmek bilmedi.

  SİNİR EDEN İKİNCİ MESAJ

  Son olarak, bir başka izleyiciden gelen "O güzergahta tavşan vurduk" mesajı Barlas'ı adeta çılgına çevirdi. Maili gönderen izleyici için "vicdansızlar" ifadesini kullanan Barlas canlı yayında adeta kriz geçirerek bir yandan güldü, bir yandan da ağladı.

  İŞTE CANLI YAYINDAKİ O İLGİNÇ ANLAR!..

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir