Petrol
114.02
2.21%
Euro
16.24
0.79%
Dolar
15.54
0.38%
Altın
918.75
-0.32%
Borsa
2391
-1.18%
Bitcoin
471.804
-2.22%
17ºC
İstanbul
Açık 17 C

  Cansu Canan Özgen: Saçlarımı bulaşık deterjanıyla yıkadım

  Habertürk'ün güzel sunucusu Cansu Canan Özgen, öğrenciyken madende çalıştığını ve saçlarını bulaşık deterjanıyla yıkadığını söyledi.
  • 12.04.2016 - 12:05
  Cansu Canan Özgen: Saçlarımı bulaşık deterjanıyla yıkadım

  cansu

  Habertürk'ün "Öteki Gündem" programının güzel sunucusu Cansu Canan Özgen, Emre Saygı'nın sosyal medya platformu Younow'dan canlı yayınlanan interaktif Talk Show programına konuk oldu.

  CANSU CANAN ÖZGEN- FOTO GALERİ

  "SAÇLARIMI BULAŞIK DETERJANIYLA YIKARDIM"

  Samimi açıklamalarda bulunan güzel sunucu, Yıldız Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümü mezunu olduğunu belirterek o dönemlerde madende çalıştığını söyledi:

  "Okul dönemimde madende çalıştım. Çok zor bir meslek. Saçlarım da çok uzundu. Bulaşık deterjanıyla saçlarımı yıkıyordum. Baretin içine toplayıp koyduğunda bile çok farklı bir şekilde saçın ortaya çıkıyordu. Seçme şansım vardı. Ben de spikerliği seçtim"

  "SARIŞIN TABUSUNU YIKMAK GÜZEL"

  Güzelliğiyle ilgili ise şunları söyledi: "Güzelliğimin konuşulması beni rahatsız etmiyor. Kendimi tabii ki güzel buluyorum. Türkiye standartlarının üzerindeyim. Güzel denmesi çok hoşuma gidiyor ama dünyada bir sarışın tabusu var. Bunu yıkmış olmak çok güzel. 'Cansu çok zeki, Cansu çok çalışkan sözlerini duymak beni daha çok mutlu ediyor'"

  Cansu Canan Özgen: Saçlarımı bulaşık deterjanıyla yıkadım #2

  Öteki Gündem'de Cansu Canan Özgen'i ağlatan tefsir İZLE


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir