Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
343.248
2.25%
28ºC
İstanbul
Açık 28 C
  Cem Küçük analizi: Ahmet Sever Gül'e kötülük ediyor

  Cem Küçük analizi: Ahmet Sever Gül'e kötülük ediyor

  Yeni Şafak yazarı Cem Küçük, Abdullah Gül'ün yakın çevresinin Gül'e kötülük ettiği görüşünde..
  • 17.08.2014 - 16:47

  ahmet sever

  Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olmasıyla Abdullah Gül'ün ne olacağı konusu politika gündeminin birinci sırasında yer alıyor..

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan'ın Ahmet Davutoğlu olmasına kesin gözüyle bakılırken Abdullah Gül'ün yakın çevresi de Gül için kulis çalışmalarına başlamış durumda. Hemen her gün bir gazetede Abdullah Gül ile ilgili bir manşet haberi yer alıyor, bunu da Gül'e yakın gazeteciler ve onun danışmanı Ahmet Sever yapıyor..

  Yeni Şafak yazarı Cem Küçük, Abdullah Gül'ün çevresinde kümelenen bu gazeteci ve danışmanların, bizzat Abdullah Gül'ün kendisine kötülük ettiği görüşünde. 

  2 YAZAR 1 DANIŞMAN GÜL'E KÖTÜLÜK EDİYOR

  Gül'ün danışmanı Ahmet Sever'in, Hürriyet yazarı Taha Akyol ve Habertürk yazarı Fehmi koru'nun Gül'ü yanlış yönlendirerek hata yapmaya sürüklediğini belirten Cem Küçük, "Ahmet Sever gelmektedir. Ahmet Sever kendi menfaatleri uğruna hepimizin sevdiği devlet adamı Abdullah Gül'ü her gün daha fazla uçuruma itiyor" dedi. 

  İşte Cem Küçük'ün yazısındaki bazı bölümler:

  TAHA AKYOL'UN RÜYASI

  Ahmet Sever'in hemen ardından da Habertürk'ün Ahmet Hakan'ı konumundaki Fehmi Koru gelmektedir. Koru'yu Taha Akyol takip ediyor. Akyol'un rüyası Haşim Kılıç'ı Cumhurbaşkanı ve Gül'ü Başbakan yapmak ve yeniden önemli hale gelmekti.

  GÜL'E BÜYÜK ZARARLAR VERİYOR

  Ahmet Sever kendini zeki bir medya manipülatörü zanneden vasat bir Eski Türkiye gazetecisidir. Kendince Erdoğan'a karşı bir Abdullah Gül medyası oluşturmaya çalışıyor. Bu faaliyetleri yürüttükçe Sayın Gül'e büyük zararlar veriyor.

  BU MİLLETİ DE DEVLETİ DE TANIMAMIŞSIN AHMET SEVER

  Alo Fatih olaylarının ortaya döküldüğü günlerde her gazeteyi arayıp Başbakan Erdoğan aleyhine yazılar yazdıran bu Ahmet Sever şimdi kendisi Alo Ahmet hattıyla medyayı manipüle etmeye kalkıyor. Sen bu milleti ve devleti tanımamışsın Ahmet Sever.

  RESEPSİYONDA AÇIKÇA İHANET ETTİ

  Ahmet Sever'in medyadaki en yakın ortakları da paralel örgüt mensuplarıdır. Nitekim son Çankaya resepsiyonuna bu devlete açıkça ihanet etmiş ne kadar Haşhaşi varsa çağıran bizzat Ahmet Sever'dir.

  Ahmet Sever'e en yakın isimlerden bir diğeri de Pensilvanya yetiştirmesi Eyüp Can'dır. Kapanan Radikal gazetesinde beraber ne operasyonlara imza attı Sever-Can ikilisi... Ahmet Sever'in seçilmiş Cumhurbaşkanımız Erdoğan aleyhine yaptıkları cilt cilt kitap olur. Can ile Sever yaptıkları danışıklı dövüşleri de milletin yediğini zannedecek kadar kısıtlı zeka sahibi.

  Ahmet Sever şimdi de aynı nifak planlarını Yeni Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'na karşı hazırlıyor. Paralel medya ile Aydın Doğan ve Turgay Ciner medyası içinden gelecek operasyonlara hazır olun. Ahmet Sever aynı planlarını Erdoğan Demirören medyasındaki bağlantıları aracılığıyla da hayata geçireceğini düşünüyor.

  İNTERNET HABER SİTELERİNDE DE OPERASYON YAPIYOR

  İntenet aleminde de Levent Gültekin adlı Yeni Şafak ve Star'da da çalışmış bir adam aracılığıyla operasyonlar yapmaya kalkıyor Ahmet Sever. Gültekin'in gizli ortağı olduğu internet medyası mecrası zaten en tuhaf ilişkilerin döndüğü gruptur. O grupta Erdoğan'ı savunuyor gözükenlere bile inanmayacaksınız. Her şeyleri yalan dolan.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir