Cemile yapımcıya rest çekti

Cemile yapımcıya rest çekti

İsteklerini bir liste haline getiren sanatçı, çekim programının iş programına göre ayarlanmasını istediğini belirtirken, kendine özel araç talep etti.

'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinde 'Cemile' karakteriyle yıldızı parlayan Ayça Bingöl, setteki olumsuz koşullara daha fazla tepkisiz kalamadı. En son 3. Antalya televizyon ödüllerinde 'En İyi Drama Kadın Oyuncu ödülünü ikinci kez alan Bingöl, başarısının meyvelerini yemek için yapımcılara resti çekti. Oyuncu, dizinin yapımcı şirketine 4 madden oluşan özel istek listesi hazırladı.

Geçen kış kötü hava şartlarında soğukta titreyerek rolüne hazırlanan Bingöl'ün yeni sezonda aynı şartlarda oynamayacağını söylediği iddia edilirken, set arasında dinleneceği bir odanın bile olmamasından yakındığı öğrenildi.

İNSANLARA SAYGI KALMADI

Diziyle gelen şöhretin zorluklarını da yaşamaya başlayan Bingöl, SPA merkezinde dolaşırken, kendisini çeviren hayranını azarlamak zorunda kaldığı belirtildi. Oyuncunun yaşanan bu olay üzerine, "İnsanlarda utanma, saygı kalmadı. Herkesin elinde fotoğraf çekme özelliği olan telefon hiç müsait misiniz diye sormadan her yerde yanıma gelip fotoğrafını çekebiliyor. Odamın kapısını kapatmasam odama kadar girecekti" dediğini öğrenildi.

BİNGÖL ACISINI ÇIKARDI

Haftalık 35 bin TL alan Bingöl'ün öncelik verdiği 4 maddelik liste şöyle:

- Özel bir oda ve içinde bir çekyat, ısıtıcı, buzdolabı ve bitki çayları olacak.
- Özel bir araç tahsis edilecek.
- Diyet listesine uygun özel yemek hazırlanacak.
- Set programı iş programına göre ayarlanacak. (Milliyet)