Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
439.497
2.79%
25ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 25 C
  Cüneyt Özdemir canlı yayında kendini zor tuttu - İzle

  Cüneyt Özdemir canlı yayında kendini zor tuttu - İzle

  Tutuklu öğrencilerin annelerini canlı yayında konuk eden Cüneyt Özdemir anlatılanlar karşısında zor anlar yaşadı.
  • 20.12.2011 - 02:16

  Cüneyt Özdemir canlı yayında kendini zor tuttu - İzle #1

  2 yıl 15 gündür tutuklu bulunan Baran Nayır ve Ali Deniz Kılıç'ın annelerinin sözleri canlı yayında Cüneyt Özdemir'e zor anlar yaşattı.

  Bugün hakim karşısına çıkacak olan Sosyalist Demokrasi Partisi (SDP) üyesi öğrencilerin anneleri, CNN Türk'te ekrana gelen 5N1K programında Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtladı.

  Tutuklu öğrencilerin anneleri aradan geçen 2 yıllık zamanda yaşadıklarını anlatırken stüdyoda duygu dolu anlar yaşandı.

  Bir eyleme katıldıkları gerekçesiyle önce gözaltına alınan, sonrada cezaevine konulan Nayır ve Ali Deniz Kılıç, 2 yıl 15 gündür tutuklu. Geçirdikleri iki yılın gerçekliğine hala inanamadıklarını belirten tutuklu yakınları yayında gözyaşlarını tutamadı.

  "HAYALLERİMİZ ALT ÜST OLDU"

  Tutuklu Ali Deniz Kılıç'ın annesi Deniz Kılıç canlı yayında yaşadığı dramı anlatırken göz yaşlarına hakim olamadı. Uzun tutukluluk sürelerine isyan eden acılı anne Deniz Kılıç "Çocuklarınıza iyi bir hayat oluşturmaya çalışıyorsunuz. Hiç olmayacak bir noktada, olmayacak bir kişi sizin bütün hayallerinizi alt-üst ediyor. Oldukça uzun bir süredir tutuklu bulunuyorlar. Ben sabah gözümü açtığım zaman hiç bir şeyin değişmediğini görüyorum. Tekrar yatmak istemiyorum, çünkü aynı duyguyu yaşamak istemiyorum. Açıyorum ve hiç bir şey değişmemiş. Tek çocuğumuz bizim. Eğer bir kardeşi olsaydı bize destek olurdu. 2 bahar, 2 yaz, 2 kış, 2 sonbahardır tutuklu. Çok kısa bir zaman değil bu.. Bize böyle dediklerinde biz inanmıştık. " ifadelerini kullandı.

  Acılı annelerin konuşmaları sunucu Cüneyt Özdemir'e canlı yayında zor anlar yaşattı. Özdemir'in hüznü konuşmalarına yansıdı ve tutukluluk sürelerinin kısaltılması temennisinde bulundu.

  İŞTE O ANLAR!..


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir