Euro
10.0681
0%
Dolar
8.4719
0.19%
Altın
497.87
0.14%
Borsa
1.392
0%
Bitcoin
334.280
-1.76%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C

  Deniz Çakır'ın yeni dizisi Yasak'tan ilk kareler

  Yapımını TMC'nin, yapımcılığını Erol Avcı'nın, yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın yaptığı 'Yasak' dizisinin çekimleri başladı.
  • 10.03.2014 - 11:27
  Deniz Çakır'ın yeni dizisi Yasak'tan ilk kareler

  Deniz Çakır ın yeni dizisi Yasak tan ilk kareler #1

  Senaryosunu Volkan Sümbül, Emre Özdür, Meryem Gültabak ve Ali Demirel'in yazdığı, atv'de yayınlanması planlanan 'Yasak' dizisinin Beykoz Kundura Fabrika'sında başlayan çekimlerinden ilk görüntüler ortaya çıktı.

  AŞK, İHTİRAS VE HAYALLER...

  Nisan başında izleyicisiyle buluşacak olan 'Yasak' dizisinin başrollerinde ise Fikret Kuşkan, Deniz Çakır ve Burak Yamantürk yer alıyor. Osmanlı'nın son yıllarında bir konakta geçen dizi, farklı hayat ve sınıfların birbirine karıştığı, aşkın ihtiras, hırs ve hayallerle yeniden anlamlandığı bir hikayeyi anlatıyor.

  Yasak'tan ilk kareler

  YENİ DİZİ YASAK'IN KONUSU

  Eşini kaybettikten sonra yeniden evlenmek için çocuklarının büyümesini bekleyen Sai Bey (Fikret Kuşkan), cemiyetin önde gelen zengin isimlerinden biridir. Tüm cemiyet çevresi cemiyet hayatından biriyle evlenmesini beklerken Sai Bey, bir memurun kızı olan Calibe'nin (Deniz Çakır) gençliğine ve güzelliğine tutulur. Calibe, güzelliğiyle birlikte içinde hırsı, hayalleri ve ulaşmak istediği yeni hayat hedeflerini de taşımaktadır.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir