Dolar
7.2659
0.516%
Euro
8.6078
-0.0534%
Altın
2058.19
-0.2442%
Borsa
1034.4
0%
G. Altın
480.213
0.1637%
Bitcoin
85707.68
0.1702%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C
  Emin Çölaşan annesini toprağa verdi

  Emin Çölaşan annesini toprağa verdi

  Sözcü Gazetesi yazarı Emin Çölaşan'ın annesi Türkan Çölaşan (93) son yolculuğuna uğurlandı.
  • 15.01.2013 - 10:50
  Emin Çölaşan annesini toprağa verdi

  Emin Çölaşan annesini toprağa verdi #1

  Emin Çölaşan'ın annesi Türkan Çölaşan'ın cenazesi Kocatepe Camii'ndeki cenaze namazının ardından Cebeci Asri Mezarlığı'nda kocası Ümran Emin Çölaşan'ın yanına defnedildi.

  Hayli üzgün olan Çölaşan ailesini dostları da yalnız bırakmadı. Türkan Çölaşan'ın Kocatepe Camii'ndeki cenaze töreninde büyük bir kalabalık yer aldı. 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer törene katılarak, Çölaşan ailesiyle birlikte taziyeleri kabul etti.

  CHP'DEN GENİŞ KATILIM

  CHP Genel Başkan Yardımcıları Adnan Keskin ve Umut Oran, CHP Grup Başkanvekili Emine Ülker Tarhan, Milletvekilleri Gökhan Günaydın, Aytun Çıray, Gürkut Acar, Mahmut Tanal, Uğur Bayraktutan, CHP Ankara İl Örgütü ve Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık da cenazeye katıldı.

  GAZETECİLER YALNIZ BIRAKMADI

  Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Bekir Coşkun, Muharrem Sarıkaya, Nihat Genç, Şükrü Küçükşahin, Hakan Aygün, Tayfun Talipoğlu ve Nahit Duru da cenazeye katılarak taziyelerini ilettiler.

  Emin Çölaşan annesini toprağa verdi #2Sabih Kanadoğlu, Ahmet Necdet Sezer, Bekir Coşkun

  YÜKSEK YARGI ESKİ MENSUPLARI DA ORADAYDI

  Ayrıca Yargıtay Onursal Başkanı Sabih Kanadoğlu, Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Vural Savaş, Anayasa Mahkemesi Eski Başkanı Yekta Güngör Özden, Eski bakanlar Hüsamettin Cindoruk, Seyfi Oktay, Ufuk söylemez, Hikmet Çetin, Yaşar Okuyan da cenazeye katılan isimler arasındaydı.

  ÇOK SAYIDA ÇELENK GÖNDERİLDİ

  Sözcü gazetesi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal, Hurşit Tolon, Atatürkçü Düşünce Derneği, Aydınlık gazetesi ve Doğu Perinçek de cenazeye çelenk gönderdiler.

  Görüş Bildir