Dolar
7.3774
0.4972%
Euro
8.7333
0.636%
Altın
1943.46
-0.5266%
Borsa
1083.83
-1.4932%
G. Altın
461.305
0.0631%
Bitcoin
87326.83
2.577%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C

  Erçetingöz: Polat ölüyor Memati Vadi'ye geri dönüyor

  Kenan Erçetingöz'den ABARTILI iddia: Vadi'nin fenomeniyken öldürülerek diziye veda eden Memati diziye geri dönecek!
  • 14.01.2013 - 00:42
  Erçetingöz: Polat ölüyor Memati Vadi'ye geri dönüyor

  Erçetingöz: Polat ölüyor Memati Vadi ye geri dönüyor #1

  ENSONHABER.com/DETAY HABER Eski tüfek magazinci Gecce yazarı Kenan Erçetingöz bu hafta son dönemlerde yeniden rating listelerinin zirvesine oturan Kurtlar Vadisi'ni kendine konu edinmiş. Durum belli: Erçetingöz bu rüzgarı bol konuyla yelkenlerini şişirmek istemiş..

  POLAT ALEMDAR ÖLDÜ MÜ TARTIŞMALARI

  Son günlerin en çok tartışılan mevzularından birisi hiç şüphe yok ki Kurtlar Vadisi'nin başrol oyuncusu Polat Alemdar'ın ölüp ölmediği hususuydu. Medyada bu konuda türlü haberler çıkmış, kimi illerde vadi fanatikleri Polat Alemdar'ın ölümü sebebiyle gazetelere vefat ilanları vermişlerdi.

  ERÇETİNGÖZ VADİ'Yİ YAZIP OKUNMAK İSTEMİŞ

  İşte Kenan Erçetingöz de tutan ve okunan bu konuyu kaleme alıp hem okunmak hem de dikkatleri üzerinde toplamak istemişti. Ancak eski magazincinin yazısı o kadar abartılı iddialar içeriyor ki deli saçması kabilinden olarak bile değerlendirilebilir. Kim bilir belki de bu yazı Erçetingöz'ün asistanlarınca kaleme alınmış ve onun direktifiyle yazılmış bir klasik magazinci yazısı da olabilir..

  ''MEMATİ'NİN DÖNÜŞÜ KESİN''

  Yazının en abartılı ve dikkat çekici kısmı Memati'nin diziye geri döneceğinin iddia ettiği kısım. İşte Kenan Erçetingöz'ün yazısından o enteresan satırlar:

  "Polat Alemdar'ın ölümünden sonra ratinglerin düşmemesi için Pusat'a daha fazla görev verildi. Verildi verilmesine ama Pusat'ın maskesi ratingleri kurtaramazsa, bu kez devreye Memati girecek ve Memati diziye geri dönecek. Kesin bilgi.. Memati'nin nasıl canlandırılacağını bilmiyorum, ama bence çok doğru karar olur bu.

  ''POLAT ALEMDAR DA DİRİLECEK''

  Memati de 10 yıldır dizinin fenomen oyuncusu olmuş durumda. Gürkan Uygun çok başarıyla canlandırdı Memati'yi ve çok seviliyordu. O sebeple diziye dönmesiyle birlikte her şey değişebilir. Belli bir süre Polat Alemdar'ın katillerini arar vs. Polat gündemde tutulur, ratinge göre de Pusat ile Memati artık, Kurtlar Vadisi'nin yeni başrol oyuncuları olur.
  Benim minik kuşlardan duyduğum kesin senaryo bu. Bekleyelim ve görelim.. Son bir şey daha.. Tüm bunlara rağmen ratingler istenildigi gibi gitmezse Polat Alemdar da dirilecek! Bu son seçenek.."

  ENSONHABER'İN HABERLE İLGİLİ NOTU

  Yukardaki haber yayındayken Pana Film Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölüm fragmanını yayınladı. Fragmanın en dikkat çeken bölümü Polat Alemdar'ın yüzünün göründüğü sahne.. Kenan Erçetingöz'ün hayli abartılı olan iddialarının, aynı zamanda ne kadar boş ve kuru sıkı olduğu da kısa sürede ortaya çıkmış oldu. Eee ne demişler "sallayanın mumu fragmana kadar yanarmış"..

  Erçetingöz: Polat ölüyor Memati Vadi ye geri dönüyor #2

  Görüş Bildir