Euro
15.4401
0.08%
Dolar
13.5302
0.08%
Altın
790.7150
0.13%
Borsa
2,072.93
0.11%
Bitcoin
584.306
-0.43%
-0ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık -0 C

  Esra Erol suskunluğunu bozdu

  Esra Erol, "Eski yapımcılarım Zeynep-Onur Peker ile Zuhal Topal beni bitirmeye çalışıyor." dedi.
  • 12.04.2016 - 21:01
  Esra Erol suskunluğunu bozdu

  Zuhal Topal ile Seda Sayan arasında yaşanan tartışmalara ATV'de izleyiciyle buluşan Esra Erol da katıldı. 8 aydır sustuğunu söyleyen Erol, Zuhal Topal ve yapımcılarının kendisini bitirmeye çalıştığını söyledi.

  Esra Erol suskunluğunu bozdu VİDEO

  "BEN BUGÜNE KADAR SUSTUM"

  Zaman zaman gözleri dolan Esra Erol, tepkisini şu sözlerle dile getirdi; "Zuhal Topal ve kocası beni silme olayına dahillerdir. Eski yapımcılarım Zeynep – Onur Peker ile Zuhal Topal beni bitirmeye çalışıyor. Sürekli belaltı çalışması yapıyorlar. Bu belaltı çalışmasının sebebi de şu Zuhal Topal'a yayın başında söylenen 'bu sene ATV'ye geçtikten sonra bu program kalkacak'. Ben bu güne kadar sustum.

  Esra Erol suskunluğunu bozdu #1

  "SAHTE NİKAH MEMUR OLARAK BEN Mİ ÇIKARDIM"

  Hukuk önünde süreci atlatacağım dedim fakat olay çok değişti. Zekeriya Atak şehitlerle ilgili olayda güya Seda abla Zuhal Topal'ın programını karıştır demiş.

  Burada dava şu; beyefendi bunları söyledikten sonra Zuhal Topal'ın hayat devam ediyor çalın oynayın demesidir. Şoförü sahte nikah memuru olarak ben mi çıkarttım.

  İkincisi Serpil Örümcer davası. O zamanda yine çıktılar biz çok başarılıyız bunlar rakip programlar tarafından yapılıyor. Serpil Örümcer'i programa ben mi çıkarttım. Karşısına çıkan beyefendiyi sonra evli olduğu çıkmış o beyfendiyi ben mi çıkarttım Serpil Örümcer'e ev verdik dediniz o evi vermemişsiniz o evi de ben mi aldım.

  "BEN Mİ HAMİLE BIRAKTIM"

  Bir de hamile olayı var. Ben mi hamile bıraktım. Ben 10 yıldır bu programı yapıyorum. Benim programımda bir olay yaşanmışsa bunu rakip programlara atmam çıkar seyircimden özür dilerim hiç kimseyi suçlamam.


  Görüş Bildir